Visą šeštadienio dieną Ispanijoje buvo žaidžiamos "Primera" čempionato XXIV-ojo turo rungtynės.

Turnyro čempionai "Barcelona" futbolininkai parodė čempionišką charakterį. Gerardo Martino vadovaujama ekipa rezultatu 6-0 "sudraskė" Madrido "Rayo Vallecano" gynybą.

Katalonus į priekį dar 2-ąją minutę išvedė Adriano, o 36-ąją minutę paskutinį pirmojo kėlinio įvartį pelnė ir rezultatą padvigubino Lionelis Messi.

Kitos 45 minutės "Barcai" buvo dar rezultatyvesnės. 53-ąją minutę pasižymėjo Alexis Sanchezas, o po trijų minučių ir vėl varžovų vartininką po Cesco Fabregaso tikslaus perdavimo nubaudė Pedro.

68-ąją minutę antrąjį savo įvartį šiame susitikime pelnė Argentinos rinktinės žvaigždė L.Messi, o galutinį tašką padėjo po keitimo pasirodęs Neymaras.

Kitose rungtynės taip pat svarbius tris taškus iškovojo Madrido "Atletico" komanda, kuri be didesnio vargo nugalėjo Valjadolido "Real".