0

Sekmadienį tęsiasi Ispanijos "Primera" čempionato 1-asis turas, kuriame sužaistos vienerios rungtynės.

"Camp Nou" stadione susitiko šalies čempionai "Barcelona" futbolininkai prieš Valensijos "Levante". Triuškinančią pergalę rezultatu 7-0 iškovojo Gerardo Martino auklėtiniai.

"Barca" į priekį įsiveržė jau 3-ąją minutę, kuomet po Cesco Fabregaso perdavimo pasižymėjo Alexis Sanchezas. Kiek netrukus Lionelis Messi padvigubino persvarą, kai puikią progą sukūrė Pedro.

24-ąją minutę į "Levante" vartus krito dar vienas įvartis, kurį pelnė Dani Alvesas. Vos po dviejų minučių varžovų vartininkas privalėjo iš savų vartų traukti jau ketvirtąjį įvartį.

Artėjant pirmajam kėliniui į pabaigą prie svečių vartų buvo paskirtas 11 metrų baudinys, kurį sėkmingai realizavo L.Messi. Per pridėtą teisėjo laiką saugas Xavi spėjo pasiųsti ir šeštąjį įvartį į "Levante" vartų tinklą.

Galutinį tašką 73-ąją minutę padėjo antrąjį įvartį pelnęs Pedro. "Barcelona" sezono startas pažymėtas neįtikėta pergale prieš Valensijos ekipą.