0

„Barcelona“ klubas Ispanijos pirmenybėse prarado du taškus. Ispanijos čempionė išsigelbėjo nuo pralaimėjimo Bilbao „Athletic“ komandai, su kuri sužaidė lygiosiomis 2-2.

Bilbao miesto ekipa rungtynes pradėjo gan gerai ir pirma išsiveržė į priekį, kai 20-ą mačo minutę po Markelio Susaeta atlikto perdavimo kamuolį į vartus pasiuntė saugas Anderis Herrera.

Visgi „Barca" nepalūžo ir sužaidus dar keturias minutes rezultatą išlygino. Katalonų komandos gretose tą kartą po gynėjo Erico Abidalio perdavimo pasižymėjo saugas Cescas Fabregasas.

Sekantis mačo įvartis krito rungtynėms artėjant link pabaigos, kuomet 80-ą minutę visiškai to nenorėdamas į savus vartus įsimušė „Barcelona" ekipos vidurio gynėjas Gerardas Pique.

Nepaisant to, per pridėtą antrojo kėlinio laiką rezultatą išlygino Liobelis Messi, kuri po „Athletic" vartininko Gorka Iraizozo klaidos nukreipė kamuolį į tuščius vartus.

Verta paminėti, jog 90-ą minutę iš aikštės už antrą geltoną kortelę buvo pašalintas šeimininkų komandos vidurio gynėjas Fernando Amorebieta.

Visi rezultatai:

„Athletic Bilbao“ 2 - 2 „Barcelona“

20' [1 - 0] Ander Herrera, 24' [1 - 1] Cesc Fabregas, 80' [2 - 1] Gerard Pique (į savus vartus), 90' [2 - 2] Lionel Messi.

„Rayo Vallecano“ 4 - 0 „Real Sociedad“

12' [1 - 0] Piti (11 m.), 49' [2 - 0] Michu, 62' [3 - 0] Michu, 73' [4 - 0] Roberto Trashorra.

„Espanyol „ 0 - 0 „Villarreal“

„Granada„ 0 - 0 „Racing Santander“

„Zaragoza„ 2 - 2 „Sporting Gijon“

28' [1 - 0] Alberto Botia (į savus vartus), 30' [1 - 1] David Barral, 43' [1 - 2] David Barral, 90' [2 - 2] Helder Postiga.