„Barcelona“ atsidūrė šalia fiasko UEFA Čempionų lygoje po to, kai namie nesugebėjo įveikti Milano „Inter“, bet dėka Roberto Lewandowskio dar išsaugojo šansus žengti toliau. Kitose rungtynėse „Liverpool“ sumušė net 7 įvarčius.

„Barcelona“ C grupės mače namie 3:3 (1:0) sužaidė su Milano „Inter“. Pralaimėjimo atveju „Barca“ būtų netekusi šansų žengti į atkrintamąsias varžybas. Katalonai po keturių turų vis dar turi vos keturis taškus ir yra treti, „Inter“ su 7 – antri.

Šeimininkai pirmavo po Ousmane’o Dembele įvarčio 40-ąją minutę, bet vėliau sekė du „Inter“ atsakomieji smūgiai.

50 min. rezultatą išlygino Nicolo Barella, o 63 min. jį persvėrė Lautaro Martinezas.

82 min. Robertas Lewandowskis pataisė komandos draugo smūgį ir išlygino rezultatą, tačiau atrodė, kad viltys dar kartą dužo 89 min. – Robinas Gosensas vėl sugrąžino „Inter“ pranašumą.

Vis tik lenkas R. Lewandowskis vėl gelbėjo katalonus – išlygino rezultatą jau per pridėtą teisėjo skirtą laiką.

Kitose grupės rungtynėse lyderis Miuncheno „Bayern“ išvykoje 4:2 įveikė Vitorijos „Plzen“. Po dviejų Leono Goretzkos, Thomo Mullerio ir Sadio Mane įvarčių „Bayern“ pirmavo 4:0, bet antrame kėlinyje varžovai kiek sušvelnino skirtumą.

Galingas pergales įsirašė ir du Anglijos klubai.

A grupėje „Liverpool“ išvykoje net 6:1 (1:1) nepasigailėjo Glazgo „Rangers“. Šeimininkai pirmavo po Scoto Arfieldo įvarčio 17 min., bet neilgai – po septynių minučių rezultatą išlygino Roberto Firmino.

Įpusėjus mačui rezultatas išliko lygus, bet tada prasidėjo anglų šou – tas pats R. Firmino persvėrė rezultatą (55 min.), Darvinas Nunezas skirtumą padidino (66 min.), o vakarėlį pabaigė tris įvarčius per šešias minutes sumušęs Mohamedas Salah – 75, 80 ir 81 min.

Lyg to būtų maža, varžovų pažeminimą pabaigė Harvey Elliotas (88 min.).

D grupėje Londono „Tottenham Hotspur“ namie 3:1 (3:1) susitvarkė su Frankfurto „Eintracht“, nors taip pat pirmieji praleido įvartį, kai 14 min. pasižymėjo Daichi Kamada.

Vis tik vėliau vokiečiai triskart traukė kamuolį iš vartų – dukart jiems mušė Heung-min Sonas (20 ir 36 min.), kartą – 11 m baudinį realizavęs Harry Kane’as (28 min.).

Nuo 60 min. „Eintracht“ žaidė dešimtiese, kai antrą geltoną kortelę užsidirbo Tuta, bet tai nesutrukdė dar sušvelninti rezultatą – 87 min. įvartį pelnė Faride Alidou.