Pralaimėjimų atkarpą Eurolygoje sugebėjo nutraukti Belgrado „Crvena Zvezda“ (11-13) krepšininkai. Serbijos klubas svečiuose 89:86 (18:18, 26:16, 25:21, 20:31) pranoko Tel Avivo „Maccabi“ (12-12) komandą, kuriai tai buvo trečioji nesėkmė per pastaruosius keturis mačus lygoje.

Savo ruožtu Belgrado ekipa laimėjo pirmą kartą po keturių paeiliui nesėkme pasibaigusių rungtynių.

Skirtumas tarp komandų ryškėti ėmė antrajame kėlinyje, kai svečiai surengė spurtą 12-0 ir pirmą kartą susitikime įgijo dviženklę persvarą (33:23). Pastarieji situaciją kontroliavo ir po didžiosios pertraukos.

Trečiajame kėlinyje serbai pranašumą didino jau iki 16 taškų (57:41). Tai buvo didžiausia svečių turėta persvara mače. Visgi, tai ramaus gyvenimo dar neužtikrino.

Ketvirtajame kėlinyje aikštės šeimininkai ėmė sparčiai vytis oponentus ir likus žaisti kiek mažiau nei dvi minutes dvitaškį pataikęs Romanas Sorkinas mažino deficitą iki 3 taškų (81:78). Likus žaisti 38 sekundes, tas pas R.Sorkinas dvitaškiu dar labiau artino Izraelio ekipą prie oponentų (83:82).

Kitoje atakoje Ognjenas Dobričius atsakė tuo pačiu ir skirtumas kiek padidėjo, o žydai prašė minutės pertraukėlės (85:82). Vėliau komandos apsikeitė taikliais baudų metimais.

Svečiai iš Belgrado atlaikė „Maccabi“ ekipos šturmą. Šansą išplėšti pratęsimą dar paskutinėmis sekundėmis turėjo Wade‘as Baldwinas, bet metimas nebuvo tikslus – 89:86.

Nugalėtojų gretose galingai žaidė 28 taškus per 23 minutes surinkęs Nemanja Nedovičius. Įžaidėjas pataikė 6 tritaškius iš 9 bandymų ir mačą baigė su 24 naudingumo balais. Tai buvo rezultatyviausios krepšininko rungtynės šį sezoną Eurolygoje.

Dar įspūdingesnį pasirodymą surengė savo karjeros mačą sužaidęs D. Baldwinas. „Maccabi“ gynėjas per 36 minutes pasižymėjo net 38 taškais, iš kurių 18 pelnė tolimais metimais (6/10 trit.). Maža to, jis išprovokavo net 12 pražangų ir surinko 39 naudingumo balus.

W. Baldwinas pagerino karjeros rezultatyvumo rekordą Eurolygoje. Ankstesnis buvo 33 taškai, pelnyti šių metų sausio mėnesį akistatoje prieš Berlyno ALBA klubą.

„Crvena Zvezda“: Nemanja Nedovičius 28 (5/7 dvit., 6/9 trit.), Luka Mitrovičius 14, Ognjenas Dobričius 13, Filipas Petruševas 12, Luca Vildoza 10, Ognjenas Kuzmičius 5.

„Maccabi“: Wade‘as Baldwinas 38 (5/9 dvit., 6/10 trit., 10/15 baud., 5 rez. perd., 6 kld., 12 išpr. praž., 39 n. b.), Bonzie Colsonas 16, Darrunas Hilliardas 10, Jalenas Adamsas 9, Romas Sorkinas 5.