Jungtiniuose Arabų Emyratuose tęsiasi antrasis ralio-reidų pasaulio čempionato etapas – „Abu Dhabi Desert Challenge“. Jame, kartu su būriu autosporto žvaigždžių, lenktyniauja ir pasaulio čempiono titulą ginantis Rokas Baciuška.

Trečiadienį trečiasis etapas lietuviui susiklostė sėkmingai. R.Baciuška 266 km nuvažiavo per 4 val. 8 min. 58 sek. ir finišavo pirmas. Lietuvis 4 min. 53 sek. aplenkė pagrindinį konkurentą – vietinį lenktynininką Mansourą Al Helei. Trečias tradiciškai buvo ispanas Pau Navarro, atsilikęs 8 min. 47 sek.

„Šiandien saulės nebuvo, tai buvo sunku matyti kopas – atrodė, kad visur lygu. Trasa greita. Kai kuriose vietose buvo sudėtingų kopų, bet mes jas įveikėm. Dar liko 2 dienos. Bagis šiandien atlaikė, mes atlaikėm, tik šturmanas dar truputį serga. Rytoj laukia ilga diena – 300 km. Žiūrėsim, kaip seksis“, – kalbėjo R.Baciuška.

Bendroje įskaitoje lietuvis tolsta nuo persekiotojų. R.Baciuška jau 18 min. 4 sek. lenkia P.Navarro ir 18 min. 21 sek. – M.Al Helei.

Motociklų įskaitoje etapą laimėjo australas Toby Price‘as (KTM, 3:44:29). Modestas Siliūnas bendroje šio etapo motociklininkų ir keturračių įskaitoje buvo klasifikuotas 22-as (5:03:18), o Gediminas Šatkus – 36-as (7:08:54).

Bendroje įskaitoje lyderiauja prancūzas Adrienas van Beverenas („Yamaha“, 10:55:02), bet pirmus 8 sportininkus vis dar teskiria mažiau nei 8 min., tad šioje klasėje niekas neaišku. M.Siliūnas yra 20-as (15:08:22), o G.Šatkus – 33-ias (22:15:30).

T3 klasėje etapą laimėjo amerikietis Mitchas Guthrie (4:06:33), bet bendroje įskaitoje užtikrintai pirmauja amerikietis Sethas Quintero (11:32:57), visus varžovus lenkdamas daugiau nei 27 min.