Pergalę Eurolygoje iškovojo Milano „AX Armani“ (16/6) krepšininkai, kuriems tai buvo trečiasis laimėjimas per paskutinius keturis mačus turnyre.

Ettore Messinos auklėtiniai svečiuose 76:75 (14:19, 26:17, 23:15, 13:24) nukovė Atėnų „Panathinaikos“ (6/15) komandą ir išrašė jai antrąją nesėkmę paeiliui.

Skirtumas tarp ekipų ėmė ryškėti po didžiosios pertraukos. Trečiajame kėlinyje italai surengė spurtą 6-0, kuris leido susikrauti dviženklį pranašumą (60:49).

Ketvirtajame kėlinyje atstumas pasiekė 12 taškų žymą (69:57). Vis dėlto, aikštės šeimininkai nepasidavė ir atkūrė intrigą.

Likus žaisti pusantros minutės Nemanja Nedovičius tritaškiu mažino atsilikimą iki 4 taškų (75:71).

Po nesėkmingo išpuolio svečiai prasižengė, o Darylas Maconas Jr. sumetė abu baudų metimus. Dar po kelių akimirkų kamuolį perėmęs N.Nedovičius lygino rezultatą (75:75).

Likus 2 sekundėms, graikai prasižengė. Prie baudų metimo linijos stojęs Kyle‘as Hinesas pataikė pirmąjį ir prametė antrąjį metimą bei suteikė minimalų pranašumą svečiams (76:75).

Po šio momento aikštės šeimininkams išsigelbėti jau nepavyko ir teko patirti nesėkmę.

„AX Armani“: Malcolmas Delaney 15 (4/5 dvit., 1/5 trit., 4/4 baud.), Kyle‘as Hinesas 13 (10 atk. kam.), Giampaolo Ricci 10, Sergio Rodriguezas 9 (9 rez. perd.), Nicolo Melli, Devonas Hallas (5 rez. perd.) ir Troyus Danielsas (4 per. kam.) po 8.

„Panathinaikos“: Nemanja Nedovičius 19 (4/5 dvit., 3/10 trit., 2/2 baud., 5 rez. perd.), Georgios Papagiannis (7 atk. kam.) ir Okaro White‘as po 11, Darylas Maconas Jr. (8 rez. perd., 4 per. kam.) ir Howardas Sant-Roosas po 9.