Penktadienį dviejų pralaimėjimų iš eilės seriją Eurolygoje nutraukė Milano „AX Armani“ (10/7) ekipa, kuri svečiuose 80:76 (17:18, 22:21, 22:10, 19:27) palaužė vienus iš turnyro lyderių Madrido „Real“ (12/6) krepšininkus, kuriems tai buvo pirmasis pralaimėjimas po šešių iš eilės pergalių serijos.

Pirmame kėlinyje „Real“ dar buvo priekyje, tačiau jau antrame kėlinyje „AX Armani“ įgavo minimalų pranašumą, o trečiame – spurtavo 10:0 ir jau pirmavo 58:41.

Visgi tai dar nebuvo pabaiga ir ketvirtame kėlinyje „Real“ priartėjo iki trijų taškų (64:67).

Antrą ketvirtojo kėlinio pusę sėkmingiau užbaigusi „AX Armani“ sugebėjo neatiduoti visos iniciatyvos ir sėkmingo Sergio Rodriguezo žaidimo dėka iškovojo pergalę.

„Real“: Jaycee Carrollas 20, Walteris Tavaresas 14, Trey Thompkinsas 13.

AX Armani“: Sergio Rodriguezas 17, Malcolmas Delaney 14, Zachas LeDay 12, Luigi Datome 9.

Po to, kai vakar Maskvos CSKA patyrė pralaimėjimą prieš Vitorijos „Baskonia“, o šiandien suklupo ir „Real“, šeštą kartą iš eilės šiandien laimėjęs Kauno „Žalgiris“ šiuo metu turi ilgiausią pergalių seriją Eurolygoje.

Arčiausiai žalgiriečių yra Stambulo „Fenerbahče“ ir Sankt Peterbugo „Zenit“ komandos, kurios yra laimėjusios po tris kartus iš eilės.

Kitą savaitę „Žalgiro“ laukia sunki atkarpa Rusijoje, per kurią žalgiriečiai susikaus su CSKA ir „Zenit“ komandomis.