Australų vakarėlis olimpiniame kaimelyje: išdaužytos sienos, sulaužytos lovos, vėmalų žymės

Kai kurie Tokijo olimpinėse žaidynėse besivaržę atletai iš Australijos jau grįžo namo, tačiau sulaukė pasaulinės žiniasklaidos dėmesio.

Paaiškėjo, kad Australijos irkluotojai, regbio-7 ir futbolo komandų žaidėjai paliko visišką betvarkę olimpinio kaimelio kambaryje, o tą patvirtino ir Australijos olimpinis komitetas (AOK).

„Du kambariai, priklausę irklavimo ir regbio atstovams, turi ryškių sugadinimų.“, – skelbė AOK atstovai.

„The New York Times“ praneša, kad kambariai buvo suvemti, o sienose stūksojo skylės.

AOK taip pat atskleidė, kad atletai atsiprašė, todėl nebus baudžiami.

„Didžioji dauguma sportininkų per savo viešnagę Tokijuje elgėsi teisingai, buvo pavyzdingi piliečiai tiek aikštelėje, tiek už jos ribų“, – kalbėjo Australijos olimpinio komiteto vadovas Ianas Chestermanas. „Žala nėra didelė, o sulaužyti kartoninę lovą ar pramušti kartoninėje sienoje skylę nėra pats sunkiausias dalykas.

Kambariai nebuvo visiškai nusiaubti. Tai lyg senos knygos istorija: pirmame skyriuje geri ir jauni žmonės padaro klaidų. Antrame – geri, jauni žmonės gailisi, o trečiame – geri ir jauni žmonės mokosi iš klaidų ir tampa geresniais žmonėmis. Jie visi gailisi ir su tuo turės gyventi, tačiau jie atsiprašė ir pasimokė iš savo klaidų“.

Iš Australijos olimpinei rinktinei priklausiusių aukštų taip pat buvo dingę ir du žmogaus dydžio talismanai – kengūra ir emu, tačiau galiausiai jie buvo surasti Vokietijos komandos stovykloje ir grąžinti Australijai.

„Kaip tik olimpiniame kaimelyje norėjome iškabinti plakatus, kur būtume siūlę atlygį už jų grąžinimą. Džiaugiuosi galėdamas pranešti, kad jie grįžo namo. Manau, kad jie dingo maždaug liepos 28-ą dieną ir pasirodė po penkių dienų. Kaip suprantu, jiems patiko atostogos Vokietijoje“, – juokavo I.Chestermanas.

Tuo tarpu skrydyje namo vėl pasižymėjo regbio ir futbolo atstovai, kurie nesilaikė saugumo reikalavimų, lėbavo ir kėlė triukšmą. Abiejų sporto šakų atstovai jau pradėjo tyrimą dėl sportininkų elgesio lėktuve.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų