„Aurum 1006 km“ lenktynėse dominavo Gelžinio komanda su „Porsche“

Šeštadienį Palangoje įvyko jau 21-osios „Aurum 1006 km“ lenktynės, kuriose dominavo „Circle K milesPLUS Racing Team“. Ji varžovus aplenkė net 14 ratų. Tai antri metai iš eilės, kai lenktynes laimi ši komanda.

Čempionų komandą šiais metais sudarė Jonas Gelžinis, Julius Adomavičius, Oskaras Brazaitis ir estas Ralfas Aronas.

J. Gelžiniui tai buvo devintas triumfas 1006 km lenktynėse.

Antri finiša pasiekė „Porsche Club by LG OLED“, treti „NOKER racing team“ su „Volkswagen Golf GTI TCR“ automobiliu. 

Ji perrašė istoriją, nes už nugaros paliko galingesnės klasės varžovus ir pirmą kartą TCR klasės automobilis užėmė tokią aukštą vietą.

(235 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Aurum 1006 km“ lenktynės

Ketvirti liko „Vytautas Gazuotas“ („Porsche“), „Gera dovana - RD Signs“, vairavusi vienintelį šių metų lenktynėse „Lamborghini“, liko penkta.

Kartu „Circle K milesPLUS Racing Team“ pratęsė „Porsche“ automobilių dominavimą – jau šeštus metus iš eilės kiti bolidai nesugeba laimėti „Aurum 1006 km“ lenktynių. Viso net 14 lenktynių laimėjo ekipos, vairavusios šį automobilį.

„Circle K milesPLUS Racing Team“ dominavimą parodė jau kvalifikacijoje penktadienį, kai artimiausius varžovus pralenkė daugiau nei sekunde ir flirtavo su trasos įveikimo rekordu.

Puikią formą komanda demonstravo ir nuo pirmų „Aurum 1006 km“ lenktynių ratų, nepalikdama varžovams nė menkiausios vilties.

„Circle K milesPLUS Racing Team“ ekipai pavyko užfiksuoti ir greičiausią lenktynių ratą. Šie jį įveikė per 1 min. 9,553 sek. Antra greičiausią ratą nuvažiavo „Gera dovana - RD Signs“, bet užtruko visa sekunde daugiau (1 min. 10,558 sek.).

Šiais metais lenktynėse turėjo startuoti 28 ekipos, bet dar prieš kvalifikaciją dėl variklio gedimo turėjo pasitraukti „Dynami:t Energy by Baltic Petroleum“, atvykusi su „Porsche“.

Prie starto linijos išsirikiavo 27 ekipažai.

Lenktynėse netrūko gedimų, bet tik dvi komandos jų nebaigė – „DHL Racing Team“, susidūrusi su variklio gedimu, kuri iki tol ši pirmavo savo klasėje, ir „GSR motorsport“.

Tačiau išvengta didelių avarijų – rimčiausia jų patyrė „Vytautas Gazuotas“ su „Porsche“, kai atsitrenkė į atitvarus. Komandai teko keisti prakiurusį radiatorių ir klijuoti bamperį. Iš antros pozicijos ji krito į ketvirtą ir iš šios jau nepakilo.

Užfiksuotas ir kiek neįprastas incidentas, kai į trasą nukrito dronas, trumpam pristabdęs lenktynes.

LENKTYNIŲ EIGA:

19.41 val. Iki lenktynių pabaigos lyderiams lieka 45 ratai. Panašu, kad „Circle K milesPLUS Racing Team“ siekia pagerinti lenktynių trukmės rekordą, kuris yra 8 val. 37 min. 26,121 sek.

19.10 val. Lenktynininkai jau varžosi daugiau nei septynias valandas. Lyderiai nesikeičia, o  „Vytautas Gazuotas“, kad ir kaip stengiasi, prarastų pozicijų neatsikovoja.

REKLAMA

18.30 val. Iki lenktynių pabaigos lieka mažiau nei 100 ratų.

18.23 val. „Vytautas Gazuotas“ grįžo į trasą, bet iš antros vietos nukrito į ketvirtą. 

18.10 val. Trasoje pirmieji rimti incidentai. Antroje vietoje važiavę „Vytautas Gazuotas“ su „Porsche“ trenkėsi į trasos atitvarus ir yra remontuojamas. Komanda greičiausiai praras antrą poziciją.

Beveik tuo pat metu „pituose“ užsidegė BMW automobilis.

18 val. Lenktynininkai trasoje jau šešias valandas. Ir toliau daugiau nei užtikrintai pirmauja „Circle K milesPLUS Racing Team“ komanda. Antroje vietoje, atsilikdama penkiais ratais, važiuoja „Vytautas Gazuotas“ su „Porsche“. Treti „Noker racing team“ su „Golf“, palikdama už nugaros „Porsche“ ir „Lamborghini“.

17.25 val. Trasoje netikėtas įvykis, privertęs vėl ištraukti geltoną vėliavą. Į važiuojamąją dalį nukrito dronas.

17 val. Komandos trasoje jau penkias valandas. Lyderė „Circle K milesPLUS Racing Team“ per šį laiką spėjo nuvažiuoti 210 ratų ir artimiausius varžovus lenkti jau penkiais.

16.43 val. Gedimas užklupo „Baltic Petroleum by Piano Piano“ su „BMW M3“. Po kurio laiko techninius nesklandumus pavyko išspręsti, grįžti į trasą ir tęsti lenktynes.

16.35 val. 4 val 29,49 min. – tiek laiko prireikė Palangoje vykstančių „Aurum 1006 km lenktynių“ lyderei „Circle K milesPLUS Racing Team“ ir jos sportininkui Oskarui Brazaičiui nuvažiuoti 186 ratus ir pirmajai kirsti varžybų pusiaukelę.

Mat visą 1006 km lenktynių distanciją sudaro 373 ratai, kurių vieno ilgis 2682 metrai. Tad būtent 186 ratai, jei labai tiksliai – 186,5 - ženklina varžybų pusiaukelę.

16.15 val. „DHL Racing Team“ su „Cupra“ vis tik neišsprendė techninių problemų ir tapo ketvirta komanda, nebaigusia lenktynių. Trasoje lieka 23 ekipažai.

16 val. Trasoje vėl kurį laiką buvo geltona vėliava. „Circle K milesPLUS Racing Team“ toliau triuškina varžovus, lenkdama artimiausius konkurentus trimis ratais.

REKLAMA

15.45 val. Trasoje sustojo dar vienas automobilis – „DHL Racing Team“ vairuojamas, vairuojantys „Cupra“. Ekipa buvo įveikusi 141 ratą, ji tikisi pašalinti gedimą ir tęsti lenktynes.

15 val. Įveikta trečia lenktynių valanda, toliau savo pranašumą didina „Circle K milesPLUS Racing Team“ ekipa, varžovus lenkianti jau keturiais ratais. Trasoje vis dar geltona vėliava.

14.50 val. Trasoje ir vėl geltona vėliava, neišvengta net dviejų incidentų. Iš pradžių ties posūkiu sustojo „RD Signs - Polyplast racing team“ su BMW. Lenktynės šiai komandai gali būti baigtos.

Kitoje trasoje vietoje, ties posūkiu po pirmosios tiesiosios, vėl apsisuko „Honda Civic“ vairuojanti komanda. Panašu, kad ši turi bėdų su stabdžių sistema.

14.36 val. Trasoje apsisuko „GaGa studio racing team“ su „Honda Civic“, bet išvengė susidūrimų ir toliau tęsia lenktynes.

14.25 val. Trasoje ir vėl geltona vėliava, nes „RSVMOTORS.DE - ANALITIKA360.LT“  komandai nepavyko išspręsti problemos dėl bėgančių degalų. Komanda bus patraukta iš degalinės, kurioje ir sustojo.

Netrukus lenktynės buvo pratęstos.

14 val. Lenktynės vyksta jau dvi valandos, lyderės artėja prie šimtojo rato.

13.55 val. Su problemomis susidūrė „RSVMOTORS.DE - ANALITIKA360.LT“ komanda, jų vairuojamas BMW pradėjo leisti kurą.

13.51 val. Iš lenktynių kol kas dėl techninių kliūčių pasitraukė tik vienas ekipažas. Trasoje lieka 26 komandos, o pirmauja „Circle K milesPLUS Racing Team“ , varžovus lenkianti beveik dviem ratais. Viso jų lyderiai jau įveikė 84.

13.02 val. Trasoje sustojo „Helios sport“ automobilis.

13 val. Lenktynininkai trasoje jau valandą, užtikrintai lyderio pozicijas laiko „Circle K milesPLUS Racing Team“ ekipažas.

12.35 val. Lenktynės ir vėl vyksta visu tempu.

12.24 val. Trasoje geltona vėliava, iš jos nutemptas BMW automobilis, priklausantis „WinArt autocentras“ komandai.

12 val. automobiliai startavo ir „Gera dovana - RD Signs“ komanda su „Lamborghini“ jau pirmoje tiesiojoje iš ketvirtos pakilo į trečią vietą.


Rašyti komentarą...
A
2020-07-18 14:58:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Deimantej pirmą vietą!!!
Atsakyti
0

G
Gintaras
2020-07-18 21:10:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai liūdnos varžybos...visiems tiktai minusai.as nusivylęs...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų