„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse svečiuose 3:2 įveikė „Valencia“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė svarbius tris taškus.

Gabrielis Paulista 50-ąją minutę kampinio metu tiksliu smūgiu galva išvedė „Valencia“ ekipą šiose rungtynėse į priekį 1:0.

Lioneliui Messi 57-ąją minute nepavyko realizuoti vienuolikos metrų baudinio, tačiau baudos aikštelėje sumaištimi pasinaudojęs argentinietis nukreipė kamuolį į vartus ir išlygino rezultatą 1:1.

Antoine’as Griezmannas 63-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir persvėrė rezultatą „Barcelonos“ naudai 2:1.

L.Messi 69-ąją minutę fantastišku baudos smūgio nepaliko šansų vartininkui ir rezultatas tapo jau 3:1.

Carlosas Soleris 83-ąją minutę galingu smūgiu iš tolimos distancijos sušvelnino rungtynių rezultatą 2:3.

Savaitgalį „Barcelona“ laukia mūšis su pirmaujančia Madrdo „Atletico“ ekipa.