Ispanijos rinktinė olimpinio futbolo turnyro pusfinalyje po pratęsimo minimaliu rezultatu 1:0 palaužė Japonijos futbolininkus ir iškovojo kelialapį į finalą.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Mikelis Merino 6-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo virš vartų.

Mikelis Oyarzabalis 31-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė ir rungtynių rezultatas nepakito.

Daichi Hayashi 52-ąją minutę atliko smūgį iš tolimesnės distancijos pirmuoju lietimu, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

Rungtynių teisėjas už Maya Yoshida pražangą prieš varžovą baudos aikštelėje skyrė vienuolikos metrų baudinį. Visgi pastarasis pasinaudojęs VAR technologijos peržiūra atšaukė šį sprendimą.

Takefusa Kubo 79-ąją minutę atliko smūgį į vartų centrą, tačiau kamuolį be didesnių problemų atrėmė Unai Simonas.

Rafa Miras 88-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau japonus išgelbėjo meistriškai kamuolį atrėmęs Kosei Tani.

Pratęsimo metu puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Daizenas Maeda, kurio 102-ąją minutę smūgiuotas kamuolys galva skriejo virš skersinio.

Marco Asensio 115-ąją minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išvedė Ispanijos rinktinę į priekį 1:0.

Finale ispanai susikaus su Brazilija. Kovoje dėl bronzos kausis japonai ir meksikiečiai.