Šeštadienį aukščiausioje Prancūzijos moterų krepšinio lygoje Liono ASVEL su Juste Jocyte 79:61 (13:21, 19:11, 22:13, 25:16) įveikė „Nantes“ krepšininkes.

Rungtynių pradžioje ASVEL atsiliko net 4:21, bet dar iki didžiosios pertraukos spėjo išlyginti rezultatą (32:32). Trečiajame kėlinyje šeimininkės persvėrė rezultatą savo naudai, o paskutiniame ketvirtyje netgi spėjo susikrauti triuškinamą pranašumą.

Rungtynių pabaigoje žaidusi J.Jocytė aikštėje praleido 3 min. 25 sek. Per tą laiką ji tik spėjo prarasti vieną kamuolį.

ASVEL (4-2) po 4 pergalių iš eilės pakilo į 7-ą vietą tarp 12 ekipų. Tiesa, daugelis komandų žaidė 1-2 rungtynėmis daugiau nei Liono ekipa.