Marijampolės „Sūduva“ baigė pasirodymą UEFA Konferencijų lygoje. Antrajame atrankos etape marijampoliečiai 0:0 atsilaikė prieš Čenstakavos „Rakow“, bet 3:5 pralaimėjo baudinių seriją.

Pirmosios rungtynės Marijampolėje baigėsi taip pat 0:0.

Ivi 6-ąją minutę baudos smūgio metu galingai pasiuntė kamuolį, tačiau pastarasis skriejo gerokai virš varžovų vartų. Marcinas Cebula 10-ąją minutę atliko reidą į baudos aikštelę, tačiau pastarąjį sėkmingai sustabdė varžovai ir Lenkijos klubo ataka nutrūko.

Romainas Habranas 28-ąją minutę atliko pavojingą smūgį į artimąjį vartų kampą, tačiau kamuolys skriejo visiškai greta vartų. Patrykas Kunas 40-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė Serafimas Giannikoglou. Puikaus perdavimo sulaukęs Jordanas Nkololo 49-ąją minutę atliko smūgį į artimąjį vartų kampą, tačiau vartininkas meistriškai atrėmė kamuolį.

M.Cebula 57-ąją minutę atliko pavojingą, žemą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau marijampoliečiai sėkmingai užgesino gaisrą prie savų vartų. Ivi 67-ąją minutę atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau kamuolys nei vieno iš komandos draugų nepasiekė. Puikaus perdavimo sulaukęs Sebastianas Musiolikas 93-ąją minutę nepasinaudojo puikia galimybe nukreipti kamuolio į vartus.

Aleksandaras Živanovičius 102-ąją minutę atliko smūgį dešine koja iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolys skriejo virš skersinio. S.Musiolikas 108-ąją minutę atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo visiškai greta vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Alexandros Gargalatzidis 117-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų. Ivi 120-ąją minutę baudos smūgio metu galingai smūgiuotas kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją.

Lietuvos ekipa baudinių serijoje pataikė pirmus tris baudinius, bet nesugebėjo atremti nei vieno. Galiausiai sūduviečiai nepataikė likusių dviejų ir buvo priversti palikti aikštelę nuleista galva.