rakow

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rakow“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rakow“.

Apmaudus „Sūduvos“ pasitraukimas Konferencijų lygoje – krito baudinių serijoje

Marijampolės „Sūduva“ baigė pasirodymą UEFA Konferencijų lygoje. Antrajame atrankos etape marijampoliečiai 0:0 atsilaikė prieš Čenstakavos „Rakow“, bet 3:5 pralaimėjo baudinių seriją. Pirmosios rungtynės Marijampolėje baigėsi taip pat 0:0. Ivi 6-ąją minutę baudos smūgio metu galingai pasiuntė kamuolį, tačiau pastarasis skriejo gerokai virš varžovų vartų. Marcinas Cebula 10-ąją minutę atliko reidą į baudos aikštelę, tačiau pastarąjį sėkmingai sustabdė varžovai ir Lenkijos klubo ataka nutrūko.
2021-07-29

„Sūduva“ išvyko į Lenkiją: „Varžovai bandys pirmajame kėlinyje išspręsti reikalus“

Marijampolės „Sūduva“ iškeliavo Lenkiją. Kaimyninėje valstybėje mūsiškiai žais UEFA Konferencijų lygos antrojo atrankos etapo atsakomąjį mačą prieš Čenstakavos „Rakow“. Sūduviečiai namuose atsilaikė – ekipos išsiskyrė taikiai 0:0. Tačiau dabar laukia akistata prieš Lenkijos vicečempionus išvykoje. „Komanda yra užsivedusi. Išbandėme stadioną – aikštė yra puiki, tai yra nuostabi vieta žaisti. Manau, rungtynių metu bus puiki atmosfera. Žaidėjai padarys viską, kad pasirodytų kuo geriau.
2021-07-29

„Sūduvos“ kelyje – per savo šimtmetį aukso amžiaus sulaukęs „Rakow“

Ketvirtadienį 20 val. per UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos II etapo pirmąsias rungtynes Marijampolės „Hikvision“ arenoje „Sūduva“ stos į kovą su geriausią sezoną klubo istorijoje sužaidusiu Čenstakavos „Rakow“ iš Lenkijos.
2021-07-20

Lietuvos futbolo klubai sužinojo potencialius savo varžovus Konferencijų lygoje

UEFA būstinėje ištraukti UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos III etapo burtai lėmė, kad Marijampolės „Sūduvos“ ir Čenstakavos „Rakow“ dvikovos laimėtojai susitiks su Kazanės „Rubin“ (Rusija) klubu. Tuo metu jeigu „Panevėžiui“ pavyktų peržengti Novi Sado miesto „Vojvodinos“ klubo barjerą, trečiajame etape „Panevėžio“ komandai tektų kautis su Linco LASK ekipa, kuri praėjusiame sezone Austrijos čempionate užėmė ketvirtąją vietą.