tv3.lt sokiu laika tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Lietuvos rinktinės (8-2) krepšininkai jau ketvirtadienį FIBA Pasaulio čempionato atrankose susikaus su Vengrija (5-5), o vėliau laukia akistata ir su Prancūzija (8-2).

Lietuvos rinktinės (8-2) krepšininkai jau ketvirtadienį FIBA Pasaulio čempionato atrankose susikaus su Vengrija (5-5), o vėliau laukia akistata ir su Prancūzija (8-2).

REKLAMA

Nors Lietuvos rinktinė yra užsitikrinusi sau vietą Pasaulio čempionate, tačiau vienas iš rinktinės krepšininkų Mindaugas Kuzminskas nemano, kad galima atsipalaiduoti.

„Ne, nepritruks (motyvacijos – aut. past.). (...) Apskritai, jei neturi motyvacijos, tai nevažiuoji į rinktinę. Mūsų čia niekas neveja su botagu, visi važiuojame savo noru.

Ypač tose rungtynėse prieš prancūzus turime parodyti gerą charakterį ir gerą kovą“, – kalbėjo M. Kuzminskas.

Vengrijos ir Lietuvos rinktinių akistata ketvirtadienį Klaipėdoje prasidės 19.30 val. Rungtynes tiesiogiai transliuos TV3 kanalas, portalas Tv3.lt ir TV3 Play.

REKLAMA

Prieš laukiančias rungtynes M. Kuzminskas papasakojo apie naujus rinktinės narius, aptarė prabėgusį Karaliaus Mindaugo taurės finalo ketvertą ir atskleidė, kokia situacija šiuo metu yra Turkijoje.

REKLAMA

Ar nepritruks motyvacijos toms dviem rungtynėms su Vengrija ir Prancūzija?

Ne, nepritruks. Manau, kad langai yra ta vieta, kur žaidėjai, kurie turi mažiau galimybių atsidurti pagrindinėje rinktinėje, gali parodyti savo vertę ir galbūt tokiu keliu nusitiesti sau kelią į vasarą.

Koks varžovas yra Vengrija?

Pavojingas. Šabloniška frazė, bet visi dabar moka žaisti. Namų aikštelėje tikiuosi, kad susirinks daug žiūrovų ir turėsime duoti gerą kovą.

Šiandien buvo pranešta, kad du žaidėjai prie rinktinės neprisijungs. Ar jau įvedėte kokius nors pokyčius?

REKLAMA

Ne, čia rytinė treniruotė, kaip matote, dar ne visi susirinkę. Vieni dar vakar žaidė rungtynes, kiti žaidė gal prieš tris savaites, tai visų skirtinga forma. Treniruotė ir yra įvedimui, truputį susipažinimui.

Pati taktika, nemanau, kad keisis. Vis tiek turime tik tris dienas pasiruošti pirmoms rungtynėms, tai čia nieko neprigalvosi. Aš manau, kad tokiose situacijose labiausiai lemia atsidavimas, kad jis būtų 100 proc., nes tų taktikų kažkokių nepridirbsi.

REKLAMA
REKLAMA

Prisijungs tie žaidėjai, kurie dalyvavo KMT finalo ketverte. Jie turėjo po dvejas rungtynes per dvi dienas. Kiek tikėtina, kad jiems gali trūkti poilsio? Gal likęs aštuonetukas turėsite daugiau iniciatyvos imtis aikštėje?

Na, čia trenerių užduotis, ypač – fizinio rengimo, kad kuo greičiau juos parvesti į formą. Pažiūrėkime, juk ir Eurolygoje būna dvigubos savaitės, ir kitose lygose būna po dvi rungtynes, tai nemanau, kad čia turėtų būti didelė bėda. Vis tiek yra vasario mėnuo, tas didelis nuovargis neturėtų būti.

REKLAMA

Visa komanda, palyginus, yra jauna, tai jų atsistatymas greitas.  

Mindaugai, jums galbūt daugiau pačiam reikės ir penktu numeriu pažaisti?

Neteks. Manau, kad neteks.

Yra naujokų rinktinėje. Kurie iš jų intriguoja?

Matas Jogėla turi labai gerą sezoną ir manau, kad buvo vertas patekimo čia. Kas liečia Gabrielių Maldūną, tai jis toks kovotojas, galbūt jo žaidimas dažniausiai neatsiskleidžia skaičiuose, bet manau, kad jis tikrai padės. Tokius žaidėjus nori visos komandos turėti, tai jie galbūt yra nepakankamai įvertinami.

REKLAMA

Kas jus patį nustebino KMT?

Pirmiausia tai tikriausiai nustebino Jonava, kuri vakar turėjo realių šansų, pora metimų geresnių pataikę, tas rungtynes kita linkme pasukti. Turbūt iš nelabai malonios pusės nustebino „Rytas“, nes daug kas tikėjosi daugiau iš jų. Tokie du aspektai.

Be abejo, manau, kad visi matome akivaizdžiai, kokį nuostabų darbą atlieka Lietuvos krepšinio lyga ir koks buvo gražus renginys.

REKLAMA
REKLAMA

Atsimenu, kai dar pats žaisdavau, dar tada vadinosi federacijos taurė, tai dabar viskas yra pakelta į kitą lygį.

Kaip pačiam sezonas Turkijoje sekasi?

Permainingai. Kaip žinome, Turkijoje įvyko tragedija ir mes turėjome labai realius šansus išeiti į Turkijos taurės finalą, o dabar ji nukelta. Manau, kad gali būti netgi atšaukta, kadangi nebus laiko sužaisti.

Labai gaila, dabar ten yra ne krepšinio nuotaikos. Po treniruočių eidavome patys savanoriauti, nešioti sunkių dėžių, nes kai esi ten vietos, žmonės sukrėsti, yra labai sudėtinga situacija.

REKLAMA

Kur teko savanoriauti?

Mūsų treniruočių salėje buvo įrengtas toks centriukas, kur žmonės pirko ir nešė pagalbą, pakavome ją į dėžes, nešėme į sunkvežimius ir siuntėme ten. Jaučiau ir aš pareigą prie to prisidėti.

Standings provided by Sofascore

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų