Rašyti komentarą...
        
 
    Nuoroda nukopijuota
    × Pranešti klaidą                 
 
                                    Lopuchai, cia jus visi durina, vel teks rinkti pilna arena durneliu... euru pribires... as tai neiciau, palikciau tuscia arena, tegul ten jie vieni pasispjaudo.
                    
    
   @Huxz
                Kad ir taip tu norėtum  nueit, bet tu bilietui iš tuščios taros dar nesurinkai, eik geriau pasmaukyt 
                    
    
  
                                    Na prapylet patys, panasiai kaip jonava. Bet delviliaus kazkaip nesmagu. Kazkokie keisti jo svilpukai. ypac bauda dimsai. Gauna smugi is kamuolio i veida ir jam bauda.
                    
    
   @Rr
                Nekomentuok portugale. CBet ir Lietkabelį galima (būtina) rašyti Didžiaja raide, o rytą ne. Nes šias abi komandas gerbiu, kaip ir kitas LKL (išskyrus portugalų rytą).
rytas bus padarytas.
  rytas bus padarytas.
 @Kavenskas
                bet RYTAS vel bus cempionai, tad teks rasyti is didziosios. zalgiris yra siu metu nusivylimas ir uz ji serga tik kaunieciai. As ne uz RYTA, as pries siu metu zalgiri.
                    
    
   @Kavenskas
                 aš gerbiu kauniečius, o utėlėtų, apsivėmusių ir iškrypusių zoofilų kavenskų - ne.
                    
    
  
                                    Teisejai viska dare, kad zali laimetu, bet to neuzteko.
                    
    
   
  
  
  
  
  
 
Apie abejotinus teisėjų sprendimus užsiminęs Maksvytis: „Pralaimėjome laimėtas rungtynes“