Lietuvos vyrų futsal rinktinė vėlų trečiadienio vakarą stojo į dar vieną kovą su pasaulio čempionais portugalais. Pasaulio čempionato atrankos varžybose lietuvaičiai išvykoje vienai iš geriausių planetos komandų nusileido 0:2.

Tai buvo antrasis mūsiškių pralaimėjimas, grupėje Lietuvos rinktinei dar liko sužaisti du mačus su Baltarusijos rinktine.

Kaip ir buvo galima laukti, didesnę iniciatyvą rungtynėse turėjo šeimininkai, tačiau daugiau nei pusę kėlinio lietuviai patikimai gynėsi ir neleido jiems pasižymėti.

Vis dėlto mūsiškių gynyba buvo atrankinta 14 rungtynių minutę, kai įvarčiu pasižymėjo Erickas.

Kelias progas turėjo ir lietuviai, tačiau jų bandymai buvo arba blokuojami, arba skriejo greta vartų.

Antrą savo įvartį Portugalijos komanda įmušė jau po pertraukos, antram kėliniui persivertus į antrą pusę – tada tiksliai smūgiavo jų puolėjas Pauleta.

Per likusį laiką Dentinho auklėtiniai rezultato sušvelninti nesugebėjo, tad teko pripažinti pasaulio ir Europos čempionų pranašumą.

FIFA futsal pasaulio čempionato atranka:

Portugalija – Lietuva 2:0 (1:0).

Teisėjai – Tomaszas Frakas, Slawomiras Steczko, Dominikas Cipinskis (Lenkija).

Įvarčiai: 14 min. Erickas, 34 min. Pauleta (Portugalija).

Startinė Lietuvos rinktinės sudėtis: Ernestas Macenis, Albertas Voskunovičius, Justinas Zagurskas, Lukas Sendžikas, Deividas Reimaris.

Atsarginiai: Karolis Čirba, Gustas Zenkovas, Vladimiras Derendiajevas, Tomas Bučma, Benas Spietinis, Edgaras Baranauskas, Mantas Adomėnas, Paulius Osauskas, Lukas Sipavičius.