35
LKL finalas: „Lietkabelis“ – „Žalgiris“ (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)

Kauno „Žalgirio“ vyriausiasis treneris dažnai būna baudžiamas už ginčus su teisėjais, tačiau techninių pražangų nevengiantis treneris jau antrą kartą šiame sezone persistengė taip, kad buvo išvarytas į rūbinę.

35

Nors trečiosiose LKL finalo serijos rungtynėse buvo sužaista vos pusė antrojo kėlinio, teisėjai Šarui parodė duris.

Pirmąją techninę pražangą strategas užsidirbo jau pirmojo kėlinio pradžioje, o antrąją – antrajame ketvirtyje, kai teisėjai neįskaitė taškų. Šarūnas Jasikevičius manė, kad metimas turėjo būti įskaitytas, nes „Lietkabelio“ žaidėjas kamuolį numušė per vėlai.

Kauno „Žalgiriui“ po šio epizodo stojo vadovauti asistentas Darius Maskoliūnas. Rezultatas tuo metu buvo 27:11 kauniečių naudai.

Dar vieną techninę nuobaudą antrajame kėlinyje užsidirbo Simas Galdikas.

Pirmą kartą Šaras rūbinėje rungtynes baigė per Eurolygos mačą su CSKA. Tąkart net ir be trenerio likę „žalgiriečiai“ nugalėjo Maskvos ekipą.