Ketvirtadienį Futsal A lygoje buvo sužaistos vienerios 15-ojo turo rungtynės. Savo pirmąsias metų dvikovas žaidė ŠSPC „Radviliškis“ ir „Kauno Žalgiris“. Šalies čempionai iš Kauno savo persvarą įrodė per antrąjį kėlinį ir laimėjo užtikrintu rezultatu 9:1.

Pirmasis kėlinys buvo pakankamai atkaklus ir nors „Kauno Žalgiris“ jau 4 minutę pelnė įvartį, „Radviliškiui“ rezultatą išlyginti pavyko 9 minutę po tikslaus Mariaus Baziulio smūgio.

Visgi, po kelių minučių Lukas Sendžikas persvėrė rezultatą svečių naudai, tačiau daugiau iki pertraukos niekas nepasižymėjo ir „Kauno Žalgiris“ turėjo tik trapią vieno įvarčio persvarą.

Tačiau antrajame kėlinyje svečiai intrigos sukurti neleido ir jau nuo pirmų minučių pradėjo varžovų triuškinimą. Per antrąjį kėlinį Kauno komanda pelnė septynis įvarčius, iš kurių net penkis įmušė komandos brazilai, o dar du pridėjo lietuviai – kapitonas Justinas Zagurskas ir jaunasis Andrius Kaulinis.

Ši pergalė leido „Kauno Žalgiriui“ savo persvarą nuo artimiausių persekiotojų Jonavos „Vikingų“, su kuriais jie žais savaitgalį, padidinti iki 9 taškų.

Rezultatas:

ŠSPC „Radviliškis“ 1 : 9 „Kauno Žalgiris“

4’ [0 : 1] Ismael De Oliveira Candido

9’ [1 : 1] Marius Baziulis

11’ [1 : 2] Lukas Sendžikas

21’ [1 : 3] Ismael De Oliveira Candido

24’ [1 : 4] Justinas Zagurskas

29’ [1 : 5] Ismael De Oliveira Candido

30’ [1 : 6] Elton Bruno De Paula Cardoso

32’ [1 : 7] Arthur Alves Cardoso

33’ [1 : 8] Andrius Kaulinis

39’ [1 : 9] Murillo Matheus Dias Oliveira