0
TV3

Pirmadienį sužaistose paskutinėse bei centrinėse Anglijos „Premier“ lygos XVII turo rungtynėse „Manchester United“ futbolininkai savų žiūrovų akivaizdoje minimaliu rezultatu 1:0 įveikė Londono „Arsenal“ vienuolikę ir pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą.

Atkaklioje bei gražioje dvikovoje vienintelį įvartį antrojo kėlinio pabaigoje po Nani perdavimo technišku smūgiu galva pelnė pietų korėjietis Ji-Sung Parkas.

73 minutę „raudonieji velniai“ turėjo puikią galimybę padvigubinti persvarą, kuomet gynėjas Gaelis Clichy baudos aikštelėje sužaidė ranka ir mačui teisėjavęs Howardas Webbas skyrė 11 metrų baudinį, tačiau Wayne'o Rooney šūvis skriejo virš vartų.

Susitikimo pabaigoje „kanonieriams“ nepavyko surengti lemiamo šturmo, tad šeimininkai išsaugojo minimalų pranašumą, o pralaimėjimą patyrusi „Arsenal“ ekipa nukrito į antrąją turnyrinės lentelės poziciją, kurią dalinasi su „Manchester City“ klubu.

Londono „Arsenal“ strategas Arsene'as Wengeras vieną pralaimėjimo „Manchester United“ klubui priežasčių nurodė prastą „Old Trafford“ stadiono vejos būklę. „Tempas buvo didžiulis, tačiau aikštės kokybė – labai bloga, – sakė prancūzas. – Buvo sunku žaisti techniškai, todėl matėme daug abiejų komandų klaidų.“

A. Wengeras taip pat gyrė varžovų gynybą: „Turiu pažymėti, kad „Manchester United“ gynyboje žaidė puikiai. Darėme viską, kad sukurtume progų įmušti. Manau, kad mums nepasisekė, kad pralaimėjome, tačiau turime šį vakarą vertinti kaip padrąsinimą.“

„Manchester United“ strategas Seras Alexas Fergusonas antrino kolegai: „Gynybos ketvertas rungtyniavo nuostabiai. Mūsų forma gerėja, o gynyba atranda pastovumą, kurio labai reikia norint pasiekti gerų rezultatų.“

Škotas sveikino vienintelį įvartį pelniusį korėjietį Ji Sung Parką: „Jis visuomet sėkmingai žaidžia su „Arsenal“ ir yra puikios sportinės formos. Gaila, kad neteksime jo septynerioms rungtynėms dėl Azijos taurės turnyro.“

"Man Utd" 1 - 0 Londono "Arsenal"

41' [1 - 0] J. Parkas, 73' W. Rooney ("Man Utd") nerealizavo 11 m. baudinio.