Antradienį Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos dvejos rungtynės. Itin svarbiame paskutiniąsias vietas turnyrinėje lentelėje užimančių „Blackburn“ ir „Bolton“ klubų dvikovoje sėkmė lydėjo pastarąją ekipą - 1-2.

Marko Davieso smūgis suteikė Boltono komandai pranašumą, o persvarą dar pirmajame kėlinyje padvigubino grubia gynėjų klaida pasinaudojęs Nigelis Reo Cokeris.

Po pertraukos Yakubu sugrąžino šeimininkams viltį, tačiau lygiųjų išplėšti nepavyko. Įdomu tai, kad didelė dalis „Blackburn“ gerbėjų kone visas 90 minučių inirtingai skandavo trenerį Steve'ą Keaną trauktis raginančius šūkius.

Po šios pergalės „Bolton“ pakilo iš paskutinės turnyrinės lentelės vietos, į kurią nustūmė būtent „Blackburn“.

Rezultatai:

„Blackburn“ 1 - 2 „Bolton“

5' [0 - 1] M.Davies

30' [0 - 2] N.Reo-Coker

67' [1 - 2] Yakubu

„Wolverhampton“ 2 - 2 „Norwich“

12' [0 - 1] A.Surman

37' [1 - 1] S.Ebanks-Blake

76' [1 - 2] S.Jackson

82' [2 - 2] R.Zubar