Anglijoje – pirmoji Tuchelio nesėkmė

Londono „Chelsea“ Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 2:5 turėjo pripažinti „West Brom“ futbolininkų pranašumą.

Tai yra vos pirmas pralaimėjimas, kurį „mėlynieji“ patyrė komandos vairą perėmus Thomasui Tucheliui.

Christianas Pulisičius 27-ąją minutę pirmasis atsidūrė prie vartininko atremto kamuolio ir nukreipęs jį į vartus išvedė „Chelsea“ į priekį 1:0.

Thiago Silva 29-ąją minutę buvo nubaustas raudona kortele ir „Chelsea“ futbolininkai liko rungtyniauti dešimtyje.

Matheusas Pereira per pridėtą pirmojo kėlinio laiką sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir išlygino rezultatą 1:1. Netrukus futbolininkas dar kartą pasiuntė kamuolį į vartus ir persvėrė rezultatą „West Brom“ naudai 2:1.

Callumas Robinsonas 63-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir rezultatas tapo 3:1.

Mbaye Diagne 68-ąją minutę pasinaudojęs subyrėjusia varžovų gynyba nukreipė kamuolį į vartus 4:1.

Masonas Mountas 70-ąją minutę tiksliai uždarė perdavimą ir sušvelnino šių rungtynių rezultatą 2:4.

C.Robinsonas per pridėtą rungtynių laiką antrą kartą nuginklavo vartininką ir įtvirtino svečių ekipos pergalę rezultatu 5:2.