„Liverpool“ Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 1:3 turėjo pripažinti „Brentford“ futbolininkų pranašumą.

Darwinas Nunezas 9-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir pasižymėti nepavyko.

Ibrahima Konate 19-ąją minutę nukreipė kamuolį į savus vartus ir „Brentford“ ekipa išsiveržė šiame susitikime į priekį 1:0.

Yoane Wissa 27-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau po VAR peržiūros buvo užfiksuota nuošalė ir įvartis įskaitytas nebuvo.

Benas Mee 39-ąją minutę smūgiu nuginklavo vartininką, tačiau teisėjas vėl po VAR peržiūros užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė.

Y.Wissa 42-ąją minutę puikiu smūgiu galva pasiuntė kamuolį į vartus, kuris kirto liniją, ir šeimininkai padvigubino pranašumą 2:0.

Alexas Oxlade’as Chamerlainas 50-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir sušvelnino rungtynių rezultatą 1:2.

Andrew Robertsonas 67-ąją minutę pakėlė kamuolį nuo kampinio gairelės, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.

D.Nunezas 70-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir rungtynių rezultatas išliko nepakitęs.

Grubia varžovo klaida pasinaudojęs Bryanas Mbeumo 84-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartus ir įtvirtino „Brentford“ pergalę 3:1.

„Liverpool“ po 17 sužaistų rungtynių turi surinkęs 28 taškus ir rikiuojasi šeštoje „Premier“ lygos turnyrinės lentelės vietoje. Tuo tarpu „Brentford“ su 26 taškais šiuo metu žengia septintas.