Amerikiečiai griebiasi už galvų – Donatas Motiejūnas praras krūvą pinigų

Su Naujojo Orleano „Pelicans“ ekipa rankomis sukirsiantis Donatas Motiejūnas sutiko rungtyniauti už veterano minimumą – 1,1 mln. JAV dolerių. JAV žiniasklaida prisiminė visą muilo opera virtusią dramą tarp lietuvio ir Hjustono „Rockets“ komandos, rašo krepsinis.net

Mūsiškis sutiko su 37 mln. JAV dolerių Bruklino „Nets“ kvalifikaciniu pasiūlymu, bet „Rockets“ apribotąjį laisvąjį agentą išsaugojo, nes pateikė tokios pat vertės sutartį. Tiesa, pasinaudojo taisyklėmis ir „nurėžė“ visas premijas, taip paliekant 31 mln. Tuo nepatenkintas D.Motiejūnas nepasirodė medicininėje apžiūroje, todėl abi pusės sėdo prie derybų stalo ir susitarė dėl 35 mln. vertės kontrakto.

Vis dėlto sandoris taip ir neįvyko dėl mįslingų aplinkybių ir „Rockets“ atsisakė teisių į šį žaidėją. „Niekas nesitikėjo, kad po tokio kelių milijonų dramos Motiejūnas pasirašys veterano minimumo kontraktą“, – rašoma „Cbssports.com“ straipsnyje.

Nesunku suskaičiuoti, kad šiuo sandoriu su „Pelicans“ D.Motiejūnas praras daugiau nei 30 mln. JAV dolerių, kurie galėjo papildyti jo banko sąskaitą. Apie D.Motiejūno prarastus milijonus rašo galybė JAV žiniasklaidos priemonių. Per ketverius metus Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) D-Mo uždirbo 6,6 mln.


Rašyti komentarą...
V
Vardas
2017-01-02 18:30:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Man tos mįslingos aplinkybės atrodo taip: D-Mo nerodė didelio noro likti Hiustone, nes Raketos negražiai su juo elgėsi, stengėsi numušti jo vertę (mainai su Detroitu, asmeninių rodiklių sodinimas ir t.t.). Kai Bruklinas pasiūlė sutartį, D-Mo nesitikėjo, kad Raketos jo nepaleis. Laimei, Raketos sulygino tik privalomą dalį, nubraukė premijas. Tai įgalino Motiejūną maištauti, nenueiti į medicininę patikrą (beje, pagal taisykles nėra reikalavimo tą padaryti). Raketos atsiėmė pasiūlymą ir pateikė truputį pakeistą, sau palankesnę, bet su premijom. Tuomet Bruklinas šį sąndorį apskundė lygai, būtent dėl pakeitimų, kurie nėra sąžiningas sulyginimas su Bruklino pasiūlymu. Lyga pasikvietė Raketų vadovus ir pasakė, kad sulygintų pagal taisykles, arba paleistų D-Mo laisvu agentu. Sulyginti pagal Bruklino pasiūlymą Raketos nenorėjo, o su sulyginimu be premijų nesutiko Motiejūno pusė. Raketoms nieko kito neliko, kaip Daonatą paleisti. Raketos nekomentavo Motiejūno sveikatos patikrinimo rezultatų, nes paskelbę, kad nepraėjo patikros būtų sulaukę multimilioninio teisminio ieškinio. Jiems reikėjo išlošti laiko, kad susitartų su lyga ir žaidėju, todėl ir paskelbė, kad analizuoja medicininio patikrinimo rezultatus. Tylėdami ir paleisdami Motiejūną jie vėl numušė D-Mo vertę ir sukėlė įtarimų kitoms komandoms. Pelikanai nėra geriausias sprendimas, bet dabar jau ir Donatas atsidūrė padėtyje, kuomet griebiasi pirmo pasitaikiusio varianto, kad tik išgelbėtų šį sezoną. Minesota būtų palankesnis variantas, o jeigu jau eiti už minimumą, tai bent jau į komandą, kur didesnės perspektyvos.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų