Keturiolikos pralaimėjimų iš eilės seriją Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate nutraukė turnyro lentelės lyderė Alytaus „Alytaus“ (1/14) komanda. Gintaro Kručkausko auklėtiniai po ypač dramatiškos ir atkaklios kovos namuose po pratęsimo 113:108 (23:23, 25:22, 26:22, 19:26, 20:15) įveikė Kėdainių „Nevėžio“ (5/10) komandą, kuriai negalėjo padėti Rolandas Alijevas.

Paskutiname ketvirtyje alytiškiams dėl penkių asmeninių pražangų negalėjo padėti Saulius Kazevičius ir Saulius Dumbliauskas, tačiau lyderio vaidmens ėmėsi jaunasis Ignas Sinkevičius. Būtent šio krepšininko septyni taškai iš eilės leido alytiškiams išlyginti rezultatą (93:93), o Marius Janišius turėjo galimybę išplėšti pergalę aikštės šeimininkams, tačiau abu vidurio puolėjo baudų metimais skriejo pro šalį.

Pratęsimo metu sąlygas aikštelėje diktavo „Alytaus“ klubas, kuris likus žaisti minutę turėjo aštuonių taškų pranašumą - 107:99. Per likusį laiką svečiams išsigelbėti nepavyko ir Gintaro Krapiko auklėtiniai patyrė nesėkmę rezultatu 108:113.

„Alytus“: A.Birgelis 29 (baudos 11/14, 8 rez. perd.), I.Sinkevičius 25 (dvitaškiai 5/5, tritaškiai 2/3, baudos 9/10), M.Janišius 23 (dvitaškiai 9/12, 15 atk. kam.), P.Kleiza 13, S.Dumbliauskas 11, S.Kazevičius 10.

„Nevėžis“: E.Kalve 23 (dvitaškiai 8/9), P.Beliavičius 19 (tritaškiai 4/11), V.Čižauskas 16 (7 atk. kam.), L.Mikalauskas (7 atk. kam.) ir T.Rakauskas - po 14, E.Dimša 8.