Lietuvos ultratriatlonininkas Tautvydas Grabauskas prieš keletą dienų finišavo alinančiose dvidešimtgubo ultratriatlono varžybose Šveicarijoje. Lietuvis ne tik įveikė trasą, kuri daugeliui yra neįkandama, bet kartu ir iškovojo bronzos medalį.

Lietuvis distanciją įveikė per 551 valandą 7 min. 20 sek., o tai yra kiek daugiau nei trys savaitės. T. Grabauskas nuplaukė 76 km, numynė 3600 km ir nubėgo 844 km.

Nugalėjo prancūzas Goulwennas Tristantas (526:44:56), o antras buvo lenkas Piotras Mlynarczykas (528:30:16). Dvidešimtgubą ultratriatloną pasaulyje yra nuveikę tik kiek daugiau nei 100 žmonių.

Šiemet varžybose ryžosi dalyvauti vos trylika atletų – 9 vyrai bei 4 moterys.

Priminsime, kad praėjusiais metais šiose varžybose dalyvavęs T. Grabauskas užėmė ketvirtąją vietą.

Be T. Grabausko šių alinančių varžybų finišą yra pasiekęs ir kitas lietuvis Vidmantas Urbonas. Jis tą padarė prieš daugiau nei 25 metus.