Absurdas kompiuterinio žaidimo turnyre: žaidėjas savo pultelį paskandino tualete

Nelaimingų atsitikimų neišvengia net esportas, tačiau tai, kas nutiko „Smash Bros“ žaidimo turnyre „Smash Con Fall Fest“, pasitaiko kartą per gyvenimą.

„Moist Esports“ komandai priklausantis Kolawole „Kola“ Aideyanas ruošėsi pusfinalio akistatai su Enrique „Maister” Hernandezu. Viskas turnyre žaidėjui ėjosi kaip iš pypkės, kol staiga savo valdymo pultelį „Kola“ netyčia įmetė į tualetą.

Pasiekti „Smash Con“ turnyro geriausiųjų aštuntuką yra didelis pasiekimas, ypač kai jame rungtyniauja eilė geriausių žaidėjų.

Per savo kampaniją „Kola“ sugebėjo įveikti tokius veteranus kaip Mattą „Elegant“ Fitzpatricką ar Jestise’ą „MVD“ Negroną.

Po įtemptų kovų „Smash Bros“ profesionalas nusprendė trumpam atsipūsti tualete, tačiau ši pertraukėlė pavirto tragedija.

Pasak kitų žaidėjų, kurie tuo metu buvo su „Kola“, „Moist Esports“ atstovo pultelis netyčia įkrito ir nuskendo tualete.

Dėl šios priežasties „Smash Con Fall Fest“ turnyras šiek tiek sustojo, tačiau galiausiai „Kola“ žengė į sceną su skolintu pulteliu. Deja, prie savojo pultelio pripratęs žaidėjas nesugebėjo persilaužti ir pusfinalio dvikovoje krito prieš kitą „Moist“ atstovą Paris „Light“ Ramirezą ir savo pasirodymą baigė penktoje vietoje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų