Lietuvos „A lygos“ čempionato 13-ojo turo rungtynėse Marijampolės „Sūduva“ svečiuose rezultatu 2:0 (1:0) nugalėjo Pakruojo „Kruoją“ ir iškovojo septintąją pergalę.

Įvarčius marijampoliečiams pelnė P. Lukšys (32 min.) ir E. Grigaitis (82 min.).

Kitose turo rungtynėse Vilniaus „Vėtra“ Mažeikiuose rezultatu 4:1 (1:0) nepasigailėjo vietos „Mažeikių“.

Vilniečių gretose pasižymėjo V. Gogberašvili (23 min.), T. Eliošius (49 ir 87 min.) ir P.Krasnovskis (53 min.). „Mažeikiams“ garbės įvartį 75 minutę įmušė A. Tautvydas.

Panevėžio „Ekranas“ namuose rezultatu 2:1 (1:0) nugalėjo FC „Klaipėdą“ ir tapo „A lygos“ lyderiu. Tiesa, tk panevėžiečiai, tiek „Žalgiris“ turi po 26 taškus, tačiau šalies čempionai yra pirmi dėl geresnio įvarčių santykio.

Šiame susitikime „Ekraną“ į priekį 33 minutę išvedė D. Matovičius, o 48 minutę rezultatą padvigubino V. Rimkus. 91 minutę rezultatą pavyko sušvelninti D.Surbliui.