„Manchester United“ komandos treneris Seras Alexas Fergusonas negailėjo pagyrų jaunajam Philui Jonesui dėl jo universalumo ir netgi pavadino jį futbolo žvėrimi.

21 metų Anglijos rinktinės narys į „Man Utd“ persikėlė 2011 metais iš „Blackburn“ klubo. „Raudonųjų velnių“ gretose P.Jonesas labai patobulėjo ir tavo svarbiu komandos nariu.

Taigi „Manchester United“ treneris nusprendė pagirti kylančią žvaigždę: „Jonesas bus fantastiškas žaidėjas. Jo talentas yra neįtikėtinas. Jo geriausia pozicija yra vidurio gynėjo, bet jis gali žaisti visose pozicijose. Jis gali būti netgi vidurio puolėju“, - P.Joneso universalumą gyrė A.Fergusonas.

„Jis yra futbolo žvėris. Jis užčiuopia žaidimą ir puikiai jį supranta. Statyti jį į dešinį gynybos kraštą? Nuostabu. Statyti jį į vidurio saugo poziciją? Be problemų. Vidurio gynėjo pozicijoje? Idealu“, - tęsė patyręs škotas.

„Jis vienas iš tų unikalių žaidėjų, kurie gali žaisti visur. Tokio tipo žaidėjo mes neturėjome jau ilgą laiką. Labiausiai į jį panašus buvo Brianas McClairas („Man Utd“ klube žaidė 1987-1998 metais)“ , - užbaigė A.Fergusonas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų