24
„Manchester City“ – Londono „Arsenal“ 3:1 (nuotr. SCANPIX)

„Manchester City“ ir toliau nesulaukia jokio pasipriešinimo Anglijos „Premier“ lygoje. Mančesterio futbolininkai sekmadienį savo aikštėje 3:1 (1:0) nugalėjo Londono „Arsenal“ futbolininkus.

24

„Manchester City“ įvarčius pelnė Kevinas De Bruyne (19 minutė) ir Gabrielis Jesusas (74 min.). 50-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Sergio Aguero.

Rezultatą į 1:2 65-ąją minutę buvo pavertęs po keitimo aikštėje pasirodęs Alexandre’as Lacazette’as.

„Manchester City“ (31 taškas) užtikrintai pirmauja „Premier“ lygoje. „Arsenal“ (19 tšk.) žengia šeštas.