Penktadienio vakarą Prienuose vykusiose rungtynėse, svečiai iš Utenos, iškovojo 23-čiąją pergalę šio sezono „Betsafe-LKL“ čempionate.

Žydrūno Urbono vadovaujami Utenos „Juventus“ (23/13) krepšininkai rezultatu 108:94 (32:16, 22:29, 20:29, 34:20) įveikė Prienų „CBet“ (14/21) ekipą ir sustiprino savo pozicijas kovoje dėl trečiosios vietos reguliariajame sezone.

Tarpusavio komandų serijoje, „Juventus“ laimėjo visus šio sezono susitikimus.

Jei „Lietkabelis“ bent kartą suklups per likusius du mačus – uteniškiai užims trečiąją vietą.

Uteniškiai antradienį sumetė 112 taškų į „Šiaulių“ krepšį, o penktadienį darkart sprogo puolime.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai iš Utenos, kurie agresyvia gynyba išmušė „CBet“ iš vėžių ir jau pirmojo kėlinio viduryje turėjo 10 taškų persvarą (21:11). Tokiam „Juventus“ žaidimui prieniškiai neturėjo atsako ir jau po pirmojo kėlinio svečiai pirmavo 16 taškų persvara (32:16).

Antrajame kėlinyje iniciatyvą į savo rankas perėmė Mindaugas Sušinskas, kuris per kėlinį pelnė 9 taškus ir sušvelnino „CBet“ atsilikimą iki 7 taškų (41:34). Vis tik „Juventus“ aikštės šeimininkų arčiau neprisileido ir prieš didžiąją pertrauką komandas skyrė 9 taškai (54:45).

Antrąją rungtynių pusę ir vėl sėkmingiau pradėjo Utenos krepšininkai, kurie jau trečiojo kėlinio pradžioje susigrąžino prieš tai įgytą didžiausią rungtynių persvarą (63:47). Vis tik tada Prienų ekipa surengė įspūdingą spurtą 25:8 ir įsiveržė į priekį (71:72).

Paskutinysis rungtynių ketvirtis prasidėjo esant visiškai lygybei (74:74). Visą kėlinį komandoms kovojant taškas į tašką, paskutiniąsias rungtynių minutes sėkmingiau sužaidė „Juventus“, taip užsitikrindama 23-čiąją šio sezono pergalę (108:94).

„Juventus“: Mindaugas Kupšas 24 (9/10 dvitašk., 32 naud. bal.), Žygimantas Skučas 23 (29 naud. bal.), Bryantas Crawfordas 19 (6 rez. perd.), Ignas Vaitkus 18.

„CBet“: Mindaugas Sušinskas 23 (26 naud. bal.), Emmanuelis Lecomte‘as (8 rez. perd.) ir Ignas Sargiūnas (10/10 baud. met.) po 21, Simas Jarumbauskas 10.