Pralaimėjimą Eurolygoje patyrė Vilerbano ASVEL (0/1) ekipa, kuri namuose 62:69 (23:14, 21:27, 10:15, 8:13) nusileido Milano „AX Armani“ (1/0) ekipai.

Po metų pertraukos į Eurolygą sugrįžęs Kevinas Pangosas nugalėtojams per 23 minutes įmetė 3 taškus (0/2 dvit., 1/7 trit.), sugriebė 4 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, bet prasižengė 1 kartą ir padarė 2 klaidas.

Prasidėjus priešpaskutinei mačo minutei ASVEL į priekį išvedė Nando De Colo baudos metimai.

Tačiau vėliau po tritaškį įmetė Billy Baronas ir K,Pangosas ir prasidėjus paskutinei minutei „AX Armani“ pirmavo 67:62. Likus 18 sekundžių du taškus dar pridėjo Kyle’as Hinesas ir italai pergalės nepaleido.

ASVEL solidžiai pradėjo rungtynes, kuri septintąją žaidimo minutę pirmavo 20:5, tačiau jau po trijų kėlinių „AX Armani“ buvo priekyje 56:54.

ASVEL: Nando De Colo 18 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), Davidas Lighty 12, Youssoupha Fallas 11 (4 atk. kam.), Jonahas Mathewsas 11, Amine'as Noua 6 (8 atk. kam.), Retinas Obasohanas 2, Yvesas Ponsas 2.

„AX Armani“: Billy Baronas 18 (4 atk. kam., 5 rez. perd.), Nicolo Melli 16 (4 atk. kam.), Kyle'as Hinesas 8 (6 atk. kam.), Stefano Tonutas 8 (6 atk. kam.), Johannesas Voigtmannas 8 (8 atk. kam.), Brandonas Daviesas 4, Devonas Hallas 4 (4 rez. perd.), Kevinas Pangosas 3 (4 atk. kam.).