Kauno „Žalgirį“ nuo „Betsafe-LKL“ pirmenybių finalo galimai skiria 40 minučių. Dabartiniai čempionai pusfinalyje iškovojo antrą triuškinančią pergalę.

Martino Schillerio auklėtiniai svečiuose sutalžė Utenos „Juventus“ krepšininkus 116:80 (23:22, 25:16, 33:26, 35:16).

Kauniečiai užfiksavo „Betsafe-LKL“ sezono rezultatyvumo rekordą. Iki šiol daugiausiai taškų per rungtynes (112) buvo pelniusi Utenos ekipa.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Rokas Jokubaitis, pelnęs 19 taškų. „Juventus“ gretose išsiskyrė 23 taškus įmetęs Mindaugas Kupšas. Abiejų komandų lyderiai surinko po 25 naudingumo balus.

Be traumuotų Igno Vaitkaus, Vaido Kariniausko ir Martyno Gecevičiaus rungtyniaujanti Utenos komanda šįkart buvo dar labiau nukraujavusi – mačą praleido susižeidęs Martynas Paliukėnas.

Serijoje iki trijų pergalių „Žalgiris“ pirmauja 2:0. Trečiasis ir galimai paskutinis serijos mačas bus žaidžiamas šeštadienį Kaune.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė taškas į tašką, vis dėlto, kaip ir pirmajame serijos susitikime, „Žalgiris“ vėl atsiplėšė antrajame kėlinyje. Šio ketvirčio viduryje „Juventus“ dar pirmavo 35:30, bet kauniečiai spurtavo 18:3 ir išsiveržė į priekį 48:38.

Po pertraukos svečiai apsukų nemažino ir nepalikdami varžovams vilčių dideliais žingsniais žygiavo triuškinančios pergalės link. Dideliame klaidų skaičiuje (18) vėl skendusius uteniškius šįkart skandino ir „Žalgirio“ tritaškiai – Kauno klubas pataikė net 18 tolimų metimų iš 33 (54 proc. taiklumas).

„Žalgiris“: R. Jokubaitis 19 (5 rez. perd.), Th. Walkupas 18 (5 rez. perd.), M. Gebenas 16, N. Hayesas 12, S. Vasturia, J. Lauvergne’as ir A. Milaknis po 9, L. Lekavičius 8, P. Jankūnas 6.

„Juventus“: M. Kupšas 23, V. Šulskis 14, G. Masiulis 12, B. Crawfordas 11.