Domantas Sabonis surengė eilinį galingą pasirodymą, o lietuvio atstovaujama Indianos „Pacers“ (6-2) įsirašė šeštą pergalę NBA pirmenybėse.

Lietuvio klubas namie 114:107 (35:30, 27:26, 28:31, 24:20) įveikė Hiustono „Rockets“ (2-4).

D. Sabonis per 38 minutes pelnė 22 taškus (9/14 dvit., 4/6 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir blokavo vieną varžovo metimą. Tiesa, puolėjas penkis kartus suklydo ir keturis kartus pažeidė taisykles.

Pirmame kėlinyje D. Sabonis pasižymėjo įspūdingu bloku per jį sugrūsti kamuolį į krepšį norėjusiam DeMarcusui Cousinsui.

„Cousinsas manė, kad atliks dėjimą. Mes to nesitikime iš Sabonio, bet jis apsaugo krepšį“, – emocingai į epizodą reagavo komentatoriai.

Už lietuvį rezultatyviau rungtyniavo tik Malcolmas Brogdonas, kurio sąskaitoje – 35 taškai. Tiesa, įžaidėjas atliko net 25 metimus iš žaidimo.

„Rockets“ ekipai Johnas Wallas pelnė 28, o neįkvepiantį pasirodymą surengė mainų reikalaujantis Jamesas Hardenas – 15 taškų (4/9 dvit., 1/5 trit.),12 rezultatyvių perdavimų ir 4 klaidos.

„Pacers“: M. Brogdonas 35 (13/25 met. iš žaidimo), D. Sabonis 22, J. Holiday 20, V. Oladipo 18.

„Rockets“: J. Wallas 28, E. Gordonas 20, J. Hardenas ir D. Nwaba po 15.