UEFA Europos lygos J grupės etapo rungtynės Austrijoje tarp LASK ir Londono „Tottenham“ baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 3:3, o „AC Milan” užsitikrino vietą kitame etape.

Šeimininkus į priekį 42-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos išvedė Peteris Michorlas.

Vis tik Garethas Bale‘as per pridėtą pirmojo kėlinio laiką sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išlygino rungtynių rezultatą 1:1.

Antrajame kėlinyje Heungas-Min Sonas 56-ąją minutę nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir persvėrė rezultatą „Tottenham“ naudai 2:1.

Rungtynėms artėjant prie pabaigos Johannesas Eggesteinas 84-ąją minutę puikiu smūgiu išlygino rungtynių rezultatą 2:2.

Vos po kelių akimirkų Dele Alli  taip pat pasižymėjo nuo vienuolikos metrų atžymos ir vėl išvedė „Tottenham“ į priekį 3:2.

Jau per pridėtą laiką Mamoudou Karamoko 93-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos išplėšė lygiąsias 3:3.

Tuo tarpu „AC Milan“ panaikino dviejų įvarčių deficitą ir 4:2 nugalėjo Glazgo „Celtic“ futbolininkus, taip užsitikrindami bilietą į kitą etapą.

7-ąją minutę pasinaudojęs grubia varžovo klaida „Celtic“ į priekį išvedė Tomas Rogicas, o Odsonne‘as Edouardas 14-ąją minutę padvigubino pranašumą 2:0.

Dar iki kėlinio pabaigos italai išlygino rezultatą. Hakanas Calhanoglu 24-ąją minutę fantastišku baudos smūgiu sušvelnino rungtynių rezultatą 1:2, o Samu Castillejo po dviejų minučių išlygino rungtynių rezultatą 2:2.

Antrasis kėlinys prasidėjo dar vienu „ AC Milan“ įvarčiu, kai 50-ąją minutę pasižymėjo Jensas Hauge‘as. Italų pergalę 82-ąją minutę įtvirtino Brahimas Diazas.