Penktadienį Eurolygoje užfiksuota staigmena: vienuoliktojo turo rungtynėse Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama „Barcelona“ (8/2) svečiuose 68:80 (19:25, 17:20, 17:20, 15:15) pralaimėjo paskutinę vietą turnyrinėje lentelėje užimantiems Vilerbano ASVEL (2/6) krepšininkams.

Iki šiol ASVEL Eurolygoje dar niekada nebuvo įveikusi „Barcelonos“.

Lygus rezultatas buvo iki pirmojo kėlinio vidurio, tačiau tada ASVEL susikrovė 7-10 taškų pranašumą. Trečiame kėlinyje ASVEL pirmavo ir 14 taškų persvara, kurios neišbarstė iki pat rungtynių pabaigos.

Iki šiol „Barcelona“ Eurolygoje buvo patyrusi vos vieną pralaimėjimą, kai antrame ture 70:74 nusileido Sankt Peterburgo „Zenit“ ekipai. Vėliau sekė septynių iš eilės pergalių seriją, įskaitant ir triuškinančias pergales prieš Berlyno ALBA (103:67) bei Stambulo „Fenerbahče“ (97:55).

ASVEL: Davidas Lighty 17, Norrisas Cole‘as 14, Allerikas Freemanas 12, Charlesas Kahudi 10.

Barcelona“: Nikola Mirotičius 14, Nickas Calathesas 12, Cory Higginsas 9, Rolands Smits ir Brandonas Daviesas – po 6.