Traumų kamuojamas „Liverpool” klubas UEFA Čempionų lygoje nepasinaudojo galimybe užsitikrinti vietos atkrintamosiose ir patyrė netikėtą pralaimėjimą. Kitose rungtynėse Miuncheno „Bayern” ir Madrido „Real” įsirašė pergales.

Jurgeno Kloppo treniruojama „Liverpool” D grupės rungtynėse namuose 0:2 (0:0) nusileido Bergamo „Atalanta” futbolininkams.

Svečius į priekį 60-ąją minutę išvedė Josipas Iličičius, o dar po keturių minučių rezultatą padvigubino Robinas Gosensas.

Šiose rungtynėse jau žaidė prieš savaitę koronavirusu užsikrėtęs Mohamedas Salah. Anglai šiose rungtynėse neatliko nė vieno smūgio į vartų plotą.

A grupėje čempionų titulą ginantys „Bayern” futbolininkai namie 3:1 (1:0) nugalėjo Salzburgo „Red Bull”.

Kadangi kitose rungtynėse Madrido „Atletico” ir Maskvos „Lokomotiv” sužaidė lygiosiomis, „Bayern” užsitikrino ne tik patekimą į atkrintamąsias, bet ir pirmą vietą A grupėje.

42-ąją minutę Robertas Lewandowskis išvedė vokiečius į priekį, o 52-ąją minutę į savus vartus įsimušęs Maximilians Woberis dar labiau komplikavo svečių situaciją.

66-ąją minutę „Bayern” liko dešimtiese, kai raudoną kortelę prieš save išvydo Marcas Roca. Vis tik tai nesukliudė Miuncheno ekipai dar labiau padidinti pranašumą, nes vos po kelių akimirkų Leroy’us Sane rezultatą pavertė 3:0.

„Red Bull” klubui dar pavyko sušvelninti skirtumą, kai 73 min. pasižymėjo Mergimas Berisha.

Antrą pergalę B grupėje iškovojo „Real”, kuris išvykoje 2:0 (1:0) nugalėjo Milano „Inter”, po keturių turų liekantį be pergalių ir praktiškai praradusį viltis žengti toliau.

7-ąją minutę pasižymėjo Edenas Hazardas, 59-ąją Rodrygo.