Valdžios dovanos Maslobojevui už pasaulio čempiono titulą – gertuvė ir padėkos raštas

WAKO pasaulio kikbokso čempionas lietuvis Sergejus Maslobojevas sulaukė padėkos ir iš šalies valdžios. Apie tai sarkastiškai sportininkas užsiminė socialiniame tinkle „facebook“.

Kovotojas čempionu tapo 2019 metų spalį. Dabar jis sulaukė dovanų – padėkos rašto iš ministro pirmininko Sauliaus Skvernelio bei gertuvės. 

„Pagaliau dakeliavo ir iki manęs padėka iš Premjero ministro Sauliaus Skvernialio už tapimą vieninteliu Lietuvos atstovu tapusiu WAKO Pasaulio čempionu (net dukart). Padėka ir gertuvė už ilgus, įtemptas ir kupinus vilties metus Tėvynės labui paaukotus. Ačiū“, – sarkastiškai socialiniame tinkle rašė kovotojas.

2019 m. spalį kovoje dėl čempionų titulo S. Maslobojevas svorio kategorijoje iki 91 kg finale įveikė ukrainietį Romaną Ščerbatiuką.

Pagaliau dakeliavo ir iki manęs padėka iš Premjero ministro Sauliaus Skvernialio už tapimą vieninteliu Lietuvos atstovu...

Posted by Sergej Maslobojev on 2020 m. lapkričio 22 d., sekmadienis


Rašyti komentarą...
A
Arunas
2020-11-22 18:07:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Reikia į tą gertuvę pripildyti geltonu turiniu iki viršaus, tą raštą pasirašyti ir išsiųsti atgal !!! Ką, instrukcijos neįdėjo?!
Atsakyti
-2

B
Bėgikas
2020-11-22 18:12:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na,čia jau kaip ir spjūvis į veidą taipsakant.
Atsakyti
-2

T
Teisybe geriau nei melas
2020-11-22 19:16:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kosmosas,o ne valstybe jei garsinant Lietuva tokie apdovanojimai zmogus rizikuoja savo gyvybe siame sporta o gauna rasteli ir gertuve kam ta gertuve ka jis dviratininkas zodziu degradacija visiška ,nesuprantami dalykai vyksta ir ne tik sioje institucijoje o daugeli tokiu paciu arba panasiu....
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų