Wengeras yra pasiruošęs sugrįžti į trenerio darbą

Buvęs ilgametis Londono „Arsenal“ klubo treneris Arsene‘as Wengeras atskleidė, kad yra pasiruošęs sugrįžti į trenerio darbą ir vieną dieną vėl gali treniruoti kažkurią ekipą, tačiau tam reikia sąlygų, kurias jis pavadino „optimaliomis“.

2018 m. A.Wengeras po 22-ejų metų pasitraukė iš „Arsenal“ komandos, o šiuo metu dirba naujuoju FIFA pasaulio futbolo plėtros vadovu.

A. Wengeras pripažino, kad jam trūksta trenerio pareigų.

„Kiekvieną dieną noriu treniruoti, nes tai darau visą gyvenimą“, – „Europe 1“ kanalui sakė A.Wengeras. – Esu 70-ies metų, daug ką atidaviau. Ar turėčiau žaisti rusišką ruletę, net kai tai susiję su mano sveikata? Negaliu daryti dalykų atmestinai, todėl užduodu sau šį klausimą. Tam, kad sugrįščiau, reikia tokių sąlygų, kurias laikyčiau optimaliomis. Priešingu atveju to nedarysiu“.

A. Wengeras pripažino, kad užsidaryti kabinetuose jam yra sunku.

„Aš kiekvieną rytą užuosdavau žolę, o šiandien esu administracinėje aplinkoje biure. Akivaizdu, kad jaučiuosi ten lyg įsibrovėlis“, – sakė A.Wengeras. – Noriu sukurti efektyviausią analizės centrą. Žinau, kad tai labai ambicinga, bet pamatysime per 2022 m. Pasaulio taurę, kurioje pateiksime itin efektyvią rungtynių analizę. Šiuo metu įdarbinu daug žmonių, dirbančiu šiame lygyje“.

A. Wengeras atskleidė, kad savo favoritais atsinaujinančioje Čempionų lygoje laiko Paryžiaus „Saint-Germain“ ir „Manchester City“ komandas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų