Po incidento prie degalinės iš „Aurum 1006 km“ lenktynių pasitraukė BMW

Šį šeštadienį Palanga griaudi nuo variklių gausmo  jau 21-ąjį kartą rengiamos „Aurum 1006 km“ lenktynės. Jas tiesiogiai visą dieną galite stebėti portale tv3.lt ir TV6 kanalu.

Lenktynės nesėkmingai susiklostė GT4 klasės komandai „RSVMOTORS.DE - ANALITIKA360.LT“ komandai, kuriai šios baigėsi 73 rate.

Ekipa užsuko į degalinę, kai neatlaikė viena iš kuro sistemos dalių, o ant asfalto iš po automobilio dugno pasipylė kuras.

(235 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Aurum 1006 km“ lenktynės

Buvo pilamas smėlis, kad ant įkaitusios grindinio išsiliejęs kuras neužsidegtų. Komanda kurį laiką dar stovėjo degalinėje, bet galiausiai buvo išgabenta iš trasos pagalbiniu transportu. Dėl to trumpam buvo iškelta geltona vėliava.

Komanda lenktynėse dalyvavo su „BMW M3“ automobiliu.

Iš viso šeštadienį vykstančiose 21-ose „Aurum 1006 km“ lenktynėse startavo 27 ekipažai, bet per pirmas dvi valandas iš jų pasitraukė dvi komandos.


Rašyti komentarą...
K
Kacerginskas
2020-07-18 16:51:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lenktynes superines , dar viena kita porshe galejo atvaziuot is Lemano varzybu , bet ir siandien labai karsta , o dar merginos su saules nkaitintais biustas - klausykit greiciau salto alaus , Veryga kur palangos saltas pututis , varom gazas dugnas vaųųuuuuu,
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų