Berankio Dubajuje laukia pažįstamas varžovas

Šeštadienį Dubajuje (Jungtiniai Arabų Emyratai) ištraukti ATP 500 serijos „Dubai Duty Free Tennis Championships“ vyrų teniso turnyro vienetų varžybų pagrindinio etapo burtai.

Geriausias Lietuvos žaidėjas 29-erių metų Ričardas Berankis (ATP-66) pirmajame rate susitiks su pirmąja Sakartvelo rakete 27-erių metų Nikolozu Basilašviliu (ATP-28). Šie tenisininkai du kartus buvo susitikę 2014 m. ir abu mačus laimėjo R.Berankis. Rumunijoje lietuvis laimėjo 3 setų kovą (6:7, 6:3, 6:4), o ATP „Challenger“ turnyro Italijoje finale pirmavo 6:4, 1:0, kai kartvelas patyrė traumą.

Pernai ATP vienetų reitinge N.Basilašvilis buvo pakilęs net iki 16-os vietos. Per karjerą jis jau laimėjo 3 ATP 500 serijos turnyrus. ATP 250 turnyruose kartvelas du kartus žaidė finaluose, bet abu juos pralaimėjo. Šio sezono startas N.Basilašviliui buvo prastas. „ATP Cup“ turnyre, atstovaudamas Sakartvelo rinktinei, jis laimėjo 1 mačą iš 3, „Australian Open“ turnyre krito antrajame rate, o ATP 500 turnyre Olandijoje pralaimėjo pirmąjį mačą.

Pergalę iškovojęs tenisininkas pelnys 45 ATP vienetų reitingo taškus ir 38,835 tūkst. JAV dolerių, o aštuntfinalyje susitiks su ispanu Roberto Bautista Agutu (ATP-12) arba vokiečiu Janu-Lennardu Struffu (ATP-35). Pralaimėtojui atiteks 21,525 tūkst. JAV dolerių.

ATP 500 serijos vyrų teniso turnyro Dubajuje prizų fondą sudaro beveik 2,795 mln. JAV dolerių.