Ir toliau karščiausia lygos komanda išlieka Utenos „Juventus“ (12-8). Šiais kalendoriniais metais dar nepralaimėję Žydrūno Urbono auklėtiniai į savo sąskaitą įsidėjo dar vieną pergalę, kai išvykoje 82:77 (19:12, 26:11, 19:24, 18:30) nugalėjo Kėdainių „Nevėžį“ (6-14).

Tai buvo aštuntoji uteniškių pergalė per pastaruosius devynis susitikimus lygoje bei jau ketvirtoji paeiliui.

Tvirtus pamatus svečiai pergalei pasidėjo dar pirmoje rungtynių pusėje – patys uteniškiai rungtyniavo pakiliai, tuo tarpu „Nevėžio“ krepšininkai negalėjo išnaudoti net ir laisvų situacijų.

Svečiai Kėdainiuose jautėsi užtikrintai ir jau po dviejų kėlinių buvo priekyje 45:23.

Visą trečiąjį kėlinį skirtumas svyravo tarp 17-19 taškų, o lemiamą šturmą šeimininkai surengti pabandė ketvirtojo kėlinio antroje dalyje.

Kelis kartus iš toli iššovė Laurynas Beliauskas, po krepšiu dominavo Viny Okouo ir nejučia „Juventus“ pranašumas ištirpo iki penkių taškų (74:69).

Tačiau tada uteniškiai atsakė dviem tiksliais išpuoliais (78:69) ir, nepaisant visų šeimininkų bandymų persverti rezultatą, išlaikė pergalingą skirtumą ir įsidėjo dar vieną svarbų tašką.

„Nevėžis“: Viny Okouo 16 (8 atk. kam.), Laurynas Beliauskas 15, Kristupas Žemaitis 11, Arminas Urbutis 10;

„Juventus“: Bryantas Crawfordas 24, Julius Jucikas 18 (25 naud.), Vytautas Šulskis ir Žygimantas Skučas po 9;