Domanto Sabonio minutes ribojo asmeninės pražangos, tačiau Indianos „Pacers“ (27/15) komanda iškovojo pergalę.

Nate‘o McMillano auklėtiniai namuose 116:114 (32:26, 35:35, 32:32, 17:21) įveikė Minesotos „Timberwolves“ (15/26) klubą.

D.Sabonis per 26 minutes pelnė 8 taškus (4/5 dvit., 0/1 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, bet po 5 kartus suklydo ir prasižengė.

Pergalingus „Pacers“ komandos taškus pelnė Malcolmas Brogdonas, kuris šeimininkus dvitaškiu į priekį išvedė likus žaisti 18 sekundžių.

„Pacers“ ekipai tai yra ketvirta pergalė iš eilės ir antra prieš „Timberwolves“ per paskutines kelias dienas.

Minesotos klubo žvaigždė Karlas-Anthony Townsas grįžo į aikštę po 15 praleistų rungtynių ir šiąnakt per 28 minutes įmetė 27 taškus.

„Timberwolves“ pralaimėjo ketvirtą kartą iš eilės.

„Timberwolves“: Karlas-Anthony Townsas 27, Andrew Wigginsas 22, Joshas Okogie 15, Jarrettas Culveris ir Shabazzas Napieras po 12.

„Pacers“: T.J.Warrenas 28, Jeremy Lambas 18, Aaronas Holiday ir Dougas McDermottas po 13, Malcolmas Brogdonas 12 (10 rez. perd.).