Dortmundo „Borussia“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionato išvykos rungtynėse užtikrintai 4:0 nugalėjo „Mainz“ futbolininkus.

Marco Reusas 32-ąją minutę puikiu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir išvedė „Borussia“ į priekį 1:0.

Jadonas Sancho 66-ąją minutę vienu lietimu pasiuntė kamuolį į vartus ir padvigubino pranašumą 2:0.

Thorganas Hazardas 69-ąją minutę pasinaudojęs subyrėjusia varžovų gynyba nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo 3:0.

Nico Schulzas 84-ąją minutę nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą 4:0.

Tuo tarpu kitame susitikime Miuncheno „Bayern“ net 6 – 1 nušlavė Brėmeno „Werder“ futbolininkus.

Milotas Rashica 24-ąją minutę nuostabiu smūgiu išvedė „Werder“ ekipą priekį 1:0.

Philippe’as Coutinho 45-ąją minutę nukreipė kamuolį į tuščius likusius vartus ir išlygino rezultatą 1:1.

Robertas Lewandowskis per pridėtą pirmojo kėlinio laiką sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir persvėrė rezultatą „Bayern“ naudai 2:1.

P.Coutinho 63-ąją minutę puikiu aukštu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartus ir rezultatas tapo 3:1.

R.Lewandowskis 72-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką 4:1.

Netrukus įvartį šiose rungtynėse pridėjo ir Thomasas Mulleris 5:1.

P.Coutinho 78-ąją minutę fantastišku smūgiu dar kartą nuginklavo vartininką 6:1.