vokietijos bundesliga čempiontas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vokietijos bundesliga čempiontas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vokietijos bundesliga čempiontas“.

Vokietijoje – triuškinamos „Borussia“ ir „Bayern“ ekipų pergalės

Dortmundo „Borussia“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionato išvykos rungtynėse užtikrintai 4:0 nugalėjo „Mainz“ futbolininkus. Marco Reusas 32-ąją minutę puikiu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir išvedė „Borussia“ į priekį 1:0. Jadonas Sancho 66-ąją minutę vienu lietimu pasiuntė kamuolį į vartus ir padvigubino pranašumą 2:0. Thorganas Hazardas 69-ąją minutę pasinaudojęs subyrėjusia varžovų gynyba nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo 3:0. Nico Schulzas 84-ąją minutę nukrei...