Vilniaus „Rytas“ (8/4) „Betsafe – LKL“ čempionate svečiuose po permainingos kovos 86:81 (25:13, 28:26, 20:20, 13:22) įveikė „Šiaulių“ krepšininkus (4/7).

„Rytą“ pirmajame kėlinyje į priekį puolime vedė legionierius Pako Cruzas, kuris surinko 13 taškų, o sostinės klubas susikrovė dviženklį pranašumą 24:13.

Svečių pranašumas antrojo ketvirčio pabaigoje šoktelėjo net iki 20 taškų – 53:33. Netrukus Benas Griciūnas realizavo vieną baudos metimą iš dviejų, Kevinas Hardy sudrebino varžovų krepšį dėjimu, o po perimto iš Deivido Sirvydžio kamuolio, Akeemas Wrightas paskutinėmis sekundėmis smeigė tritaškį ir šeimininkai sumažino deficitą iki keturiolikos taškų 39:53.

Baltos vėliavos nekėlę aikštės šeimininkai ketvirtąjį kėlinį pradėjo spurtu 14 – 4 ir pradėjo alsuoti savo varžovams į nugarą 73:77, o likus žaisti 29 sekundėms komandas skyrė vos trys taškai – 81:84.

Lemiamu metu Arnas Butkevičius realizavo vieną baudos metimą iš dviejų, A.Wrighto tolimas metimas tikslo nepasiekė, o Evaldas Kairys vienu taikliu baudos metimu įtvirtino svečių pergalę – 86:81.

„Rytas“: Pako Cruzas – 21 (6/10 dvit., 3/3 trit., 15 naud. bal.), Martynas Echodas – 20 (9/12 dvit., 9 atk. kam., 22 naud. bal.), Terrellas Holloway – 12 (6 rez. perd.)

„Šiauliai“: Benas Griciūnas – 26 (12/17 dvit., 5 atk. kam., 26 naud. bal.), Akeemas Wrightas – 20 (4/8 trit., 4 atk. kam., 17 naud. bal.), Evaldas Šaulys – 10 (3 rez. perd., 16 naud. bal.)