Spaudžiant minusinei temperatūrai, Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai jau penktą kartą šiame A lygos sezone įveikė Klaipėdos „Atlantą“, kurį nugalėjo rezultatu 5:0.

Šiose rungtynėse, kurios jau nieko nebelėmė antrą vietą užėmusiam „Žalgiriui“, Vilniaus ekipos treneris suteikė šansą dviem jauniems futbolininkams – Karoliui Uzėlai ir Gustui Jarusevičiui, kurie abu susitikimą pradėjo starto vienuoliktuke.

G. Jarusevičius šiose rungtynėse pasižymėjo ir dviem įvarčiais, kuriuos pelnė dar pirmajame kėlinyje.

Vieną taiklų šūvį pirmoje žaidimo dalyje pridėjo ir Tomislavas Kišas.

Antrajame kėlinyje jis pridėjo dar vieną taiklų smūgį, įvartį mušė ir Hugo Videmontas.