Trečiadienį triuškinančią pergalę Europos taurės B grupėje iškovojo dviejų lietuvių atstovaujama Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (3-5) ekipa, kuri svarbiose „Rytui“ rungtynėse svečiuose 92:77 (31:14, 22:18, 20:21, 19:24) pranoko Limožo CSP (2-6) ekipą ir nutraukė net keturių iš eilės pralaimėjimų seriją.

Geriausias rungtynes „Lokomotiv-Kuban“ gretose šiame sezone sužaidė neseniai ją papildęs Mindaugas Kuzminskas, kuris per 28 minutes pelnė 13 taškų (2/4 dvit., 2/4 trit., 3/3 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko perdavimą, blokavo metimą ir surinko 16 naudingumo balų.

Mantas Kalnietis per beveik 30 minučių įmetė 12 taškų (4/4 dvit., 1/3 trit., 1/1 baud.), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, padarė 2 klaidas ir surinko 18 naudingumo balų.

Limožo komandos gretose Ovidijus Varanauskas 31 minutę įmetė 11 taškų (3/5 dvit., 1/7 trit., 2/4 baud.), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 13 naudingumo balų.

Nepaisant to, kad „Rytas“ šiandien pralaimėjo Belgrade, tačiau išsaugojo ketvirtą poziciją, garantuojančią patekimą į kitą etapą, nes yra abu kartus įveikęs tiek pat pergalių dabar turintį „Lokomotiv-Kuban“ klubą.

Per likusius du turus „Rytas“ namuose susikaus su Bursos „Tofaš“, o svečiuose susitiks su Venecijos „Umana Reyer“ ekipa, tuo tarpu „Lokomotiv-Kuban“ namuose priims Belgrado „Partizan“, o svečiuose susikaus su „Tofaš“.

Kitose „Ryto“ grupės rungtynėse „Tofaš“ namuose 73:80 nusileido grupės lyderei „Umana Reyer“.