UEFA Čempionų lygoje trečiadienį žaidžiami aštuoni susitikimai. B grupėje antrąjį ratą pergale pradėjo toliau taškų nebarstantys Miuncheno „Bayern“ futbolininkai, tuo tarpu Turino „Juventus“ mačo pabaigoje palaužė rusų klubą ir tapo pirma komanda, kuri užsitikrino patekimą į atkrintamas varžybas.

„Bayern“ namie 2:0 (0:0) įveikė Pirėjo „Olympiakos“. 69-ąją minutę įmušė Robertas Lewandowskis, o 89-ąją Ivanas Perišičius.

Tai buvo pirmosios „Bayern“ rungtynės po to, kai atleido trenerį Niko Kovačą.

Miuncheno ekipa su 12 taškų toliau užtikrintai pirmauja ir jeigu šį vakarą Londono „Tottenham Hotspur“ įveiks Belgrado „Crvena Zvezda“ – užsitikrins vietą atkrintamosiose.

„Olympiakos“ su vieninteliu tašku išliko B grupės dugne.

D grupės viršūnėjė išliko „Juventus“, išvykoje 2:1 (1:1) įveikęs Maskvos „Lokomotiv“. Italai pirmavo po Aarono Ramsey įvarčio 4-ąją minutę, bet netrukus Aleksejus Mirančiukas išlygino rezultatą (12 min.).

Kai atrodė, kad rungtynės baigsis lygiosiomis, jau per pridėtą teisėjo laiką pasižymėjo Douglas Costa (90+3 min.).

Beje, „Juventus“ treneris Maurizio Sarri 81 min. pakeitė Cristiano Ronaldo.

„Juventus“ po 4 turų turi 10 taškų ir lieka grupės viršūnėje. „Lokomotiv“ su 3 taškais užimą trečią vietą.